Podlasie z lotu ptaka Powiększ

Podlasie z lotu ptaka

01001937

Autor: Cezariusz Andrejczuk

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Pierwszy album prezentujący fotografie Podlasia robione z lotu ptaka. Autor zawartych w nim fotografii publikował już swoje prace m.in. na łamach National Geographic. Trudno nie zachwycić się unikalnymi zdjęciami wyjątkowego regionu, jakim jest bez wątpienia Podlasie. W albumie znajdujemy urokliwe fotografie miast, miasteczek i wsi tego obszaru oraz cudowne ujęcia przedstawicieli świata natury, którzy w tym miejscu czują się wyjątkowo dobrze. Są tu zdjęcia Dolin Biebrzy i Narwi, Białegostoku, Wasilkowa i wielu innych miejsc. Najnowsze techniki fotografii idą w parze z nieprzeciętnym warsztatem i artystycznym wyczuciem Cezariusza Andrejczuka. Doskonałym dopełnieniem tej unikalnej publikacji jest wstęp profesora Adama Czesława Dobrońskiego. Wznieś się na wyżyny!

EAN9788373440661
ISBN978-83-7344-066-1
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format32 x 23 cm
Ilość stron104
Oprawatwarda

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-23

Piękne miejsce

Najnowszy album Cezariusza Andrejczuka to pierwszy jego projekt, w którym zostały zaprezentowane fotografie Podlasia z ptasiej perspektywy. Jedyny tekst w albumie został zawarty w przemowie pt. "Lot bajeczny", którą napisał Adam Czesław Dobroński profesor Uniwersytetu w Białymstoku honorowe obywatelstwo miasta Ostrów Mazowiecka oraz na zdjęciach.

Zdjęcia ukazują malowniczą i niezwykłą mozaikę tworzoną poprzez urokliwie położone miasta, miasteczka i wsie Podlasia. Są wśród niech krajobrazy o magicznym zabarwieniu ale także świat fauny i flory, które tworzą klimat tego regionu. W nietypowy sposób możemy podziwiać przedstawicieli świata natury Dolin Biebrzy i Narwi, Białegostoku, Wasilkowa i wielu innych miejsc. Każda fotografia jest podpisana, co ułatwia zlokalizowanie miejsca dla osób, które nie znają Podlasia. Połączenie najnowszych technik fotografii, z artystycznym wyczuciem, umiejętnościami i innym spojrzeniem na świat, stworzyło album oddający klimat tego niezwykłego regionu.
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/113-podlasie-z-lotu-ptaka.html

  Oceń 
  2014-07-24

  Piękny album

  Cezariusz Andrejczuk jest doskonałym przykładem na to, że wielcy ludzie mają w życiu „pod górkę”. Jego dotychczasowe albumy miały zawsze genialne zdjęcia, ale problem pojawiał się jeśli chodzi o sposób ich wydrukowania. Mam tu szczególnie na myśli publikację wykonaną na papierze gazetowym. Tym razem jednak doskonałe fotografie artysty zostały przedstawione w sposób idealnie dopasowany do jego możliwości. Ten album stanowi monumentalne dzieło, którego nie powinno zabraknąć na półce. Co tu dużo mówić – majstersztyk. Magdalena


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Podlasie z lotu ptaka

   Podlasie z lotu ptaka

   Album prezentującym fotografie Podlasia robione z lotu ptaka, autora publikującego swoje prace w National Geographic.