Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Numerologia Portret numerologiczny Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Numerologia Portret numerologiczny

01556835

Autor: Henryk Rekus

STUDIO ASTRO 2

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,90 zł

  Nasza cena:

  24,95 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.


  Od tysiącleci ludzie próbowali rozwikłać ukryte znaczenie tkwiące w liczbach i odnosić je do własnego życia. Przez wieki numerologia została wzbogacona o kolejne spostrzeżenia, by w końcu zasłużyć na zaszczytne miano ponadczasowej wiedzy ezoterycznej.
  Henryk Rekus, wybitny znawca zagadnienia, wprowadzi Cię w arkana systemów numerologicznych oraz technik interpretacyjnych, zapozna Cię z charakterystyką liczb i imion oraz fenomenami dotyczącymi liczb.
  Przekonasz się, że portret numerologiczny jest niezastąpiony w dostarczaniu informacji o przyszłości i przeszłości, cechach osobowości, a także o codziennym życiu człowieka.

  EAN2010000008386
  Oprawatwarda
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Numerologia Portret numerologiczny

  Egz. ekspozycyjny - Numerologia Portret numerologiczny

  Henryk Rekus, wybitny znawca zagadnienia, wprowadzi Cię w arkana systemów numerologicznych oraz technik interpretacyjnych.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 21,20 zł W magazynie

   Kolejna książka wybitnego niemieckiego astrologa. Przedstawiono tu praktyczne podejście do astrologii i horoskopu urodzeniowego. Jeśli interesuje nas konkretny problem - pieniądze, małżeństwo, zawód itd. otrzymujemy możliwość samodzielnej, odpowiedzialnej analizy swego horoskopu bezpośrednio na ten temat. Znalazły się tu także nigdzie nie publikowane, rzeczowe opisy takich pojęć astrologicznych, jak Werteks, punkty lustrzane, węzły księżycowe czy punkty arabskie. Być może wiele spośród powyższych pojęć brzmi dla Ciebie obco,...

   21,20 zł
   W magazynie
  • 28,00 zł W magazynie

   Astrologia porównawcza - synastry - to możliwość dokonywania analizy horoskopu pod kątem zdolności do tworzenia harmonijnych związków z naszymi bliźnimi. Dzięki analizie horoskopu możemy dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie wykształcić w sobie te cechy, które sprawią, że relacje z innymi będą właśnie takie. Punktem wyjścia oceny zdolności do tworzenia związków jest analiza porównawcza horoskopów indywidualnych osób wchodzących w dany związek. Horoskopy te (radix) rozpatrujemy badając...

   28,00 zł
   W magazynie
  • 21,53 zł 29,90 zł -28% W magazynie

   AstroCalendarium wkracza w nowy etap swojego istnienia, w którym nieodżałowanej pamięci dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz zastępuje Piotr Gibaszewski – jeden z najbardziej cenionych polskich astrologów. Znajduje się tu zarówno horoskop codzienny, jak i wiele informacji odnośnie oddziaływań astrologicznych na cały rok. Teraz Ty również poznasz wszystkie aspekty oddziaływania ciał niebieskich. Dowiesz się, kiedy czeka Cię cięższy okres w pracy bądź życiu osobistym i się do niego przygotujesz. Zaplanujesz...

   21,53 zł 29,90 zł -28%
   Promocja
   W magazynie