Interpretacja horoskopu Powiększ

Interpretacja horoskopu

01001097

Autor: Alexander von Pronay

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

24,90 zł

Nasza cena:

21,20 zł

Kolejna książka wybitnego niemieckiego astrologa. Przedstawiono tu praktyczne podejście do astrologii i horoskopu urodzeniowego. Jeśli interesuje nas konkretny problem - pieniądze, małżeństwo, zawód itd. otrzymujemy możliwość samodzielnej, odpowiedzialnej analizy swego horoskopu bezpośrednio na ten temat. Znalazły się tu także nigdzie nie publikowane, rzeczowe opisy takich pojęć astrologicznych, jak Werteks, punkty lustrzane, węzły księżycowe czy punkty arabskie.
Być może wiele spośród powyższych pojęć brzmi dla Ciebie obco, lecz możesz mi wierzyć, że po lekturze nie tylko na stałe wejdą one do Twojego słownika, ale i będą przez Ciebie regularnie wykorzystywane.

EAN9788386737659
ISBN978-83-86737-65-9
Rok wydania2002
Numer wydania3
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron260
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-04-14

Dzięki tej książce zrozumiałem, że samodzielna interpretacja własnego horoskopu wcale nie jest taka trudna i zawikłana, jak mi się wcześniej wydawało.

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Interpretacja horoskopu

  Interpretacja horoskopu

  Książka z praktycznym podejściem do astrologii i horoskopu urodzeniowego.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 28,00 zł W magazynie

   Jedyny, niespotykany, wyjątkowy - podręcznik astrologiczny, najobszerniejszy w całej polskiej literaturze tematu. Napisany przez polskiego astrologa dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz, dostosowany do polskiej mentalności, dogłębnie wyjaśniający działy współczesnej astrologii. Astrologia harmoniczna - to świat cykli astrologicznych. Top nieco odmienna od tradycyjnej metoda obliczania i interpretacji horoskopu. Horoskopy harmoniczne rozszerzają tradycyjną koncepcję aspektów i pozwalają uzyskać dużo głębszą informację o danej osobie.

   28,00 zł
   W magazynie
  • 16,50 zł 33,00 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Jedyny, niespotykany, wyjątkowy - podręcznik astrologiczny, najobszerniejszy w całej polskiej literaturze tematu. Napisany przez polskiego astrologa dr Krystynę Konaszewską-Rymarkiewicz, dostosowany do polskiej mentalności, dogłębnie wyjaśniający działy współczesnej astrologii. Astrologia harmoniczna - to świat cykli astrologicznych. Top nieco odmienna od...

   16,50 zł 33,00 zł -50%
   Promocja
   W magazynie