Obniżona cena! Manifest wolności Powiększ
EAN 9788373776784
ISBN 978-83-7377-678-4
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 256
Oprawa miękka

Manifest wolności

01001948

Autor: Jerzy Prokopiuk

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

Zbiór wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych.


Zobacz ebooka 35,73 zł

Książka

Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

17,78 zł

Cena internetowa:

31,62 zł

-36%

49,40 zł

Opis

Publikacja ta jest zbiorem wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa. Ich treść stanowi swoisty testament Autora, który upublicznia i przekazuje do naszej świadomości. Jest podsumowaniem jego wieloletniego doświadczenia i rozważaniem nad wolnością i zniewoleniem. Przez pryzmat wielu filozofów szeroko omawia pojęcie i rozumienie Boga, miłości i człowieczeństwa. Zadaje trudne, niekiedy niewygodne pytania z pogranicza nauki i religii. Udziela na nie niezwykle błyskotliwe i rozszerzające horyzonty odpowiedzi. Udaje mu się zaskakująco połączyć reinkarnację z chrześcijaństwem i wskazać zagrożenia, jakie mogą wynikać z nieodpowiedniego i pozbawionego zasad moralnych rozwoju naszej cywilizacji. Wkrocz na drogę do prawdy i wolności.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-10-27

Wolność to stan duszy

Dla każdego pojęcie wolności oznacza coś innego. Jerzy Propkopiuk pokazuje swój punkt widzenia nie tylko na ten temat ale i wiele zagadnień łączących w sobie naukę gnostyczną, ezoterykę i religię. Dla wielu konserwatywnych osób może być kontrowersyjna i wzbudzająca sprzeciw a nawet oburzenie. Dla mnie była to bardzo interesująca publikacja, dzieki której mogłam szerzej spojrzeć na wiele spraw dotyczących człowieka i jego światopoglądu, rozwoju i samorealizacji. Polecam tę książkę wszystkim osobom, które chcą wyrobić sobie swoje zdanie na temat otaczajacego nas świata i poszukują prawdziwych odpowiedzi na trudne pytania z jakimi spotykamy się w swojej wędrówce przez życie.
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/10/128-manifest-wolnosci.html

Oceń 
2014-09-05

Mądre słowa mądrego człowieka

To ciekawy zbiór esejów Jerzego Prokopiuka zebranych w jednej książce. Porusza w nich wiele tematów, które nurtują współczesnego człowiek. Jego opinie, choć nie zawsze zgodne z moimi, są bardzo odważne i zmuszają do refleksji. Autora tej książki uważam za wspaniałego filozofa, który wyprzedza nasze czasy. Polecam tę lekturę wszystkim, którzy są otwarci na poznawanie siebie i świata.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Manifest wolności

Manifest wolności

Zbiór wyjątkowych esejów znanego religioznawcy, filozofa, psychologa, gnostyka, antropozofa

W pakiecie taniej