Neutralizator do telefonów komórkowych TK 18R

07241001

Consultrix

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  39,00 zł

  NEUTRALIZATOR KOMÓRKOWY TK-018R
  Czy rozmawiając przez telefon, zastanawiasz sięnad Twoim zdrowiem?
  Tymczasem urządzenie emituje promieniowanie, które może mieć na Ciebie negatywny wpływ...

  Miniaturowy odpromiennik elektromagnetyczny / radiestezyjny, model TK-18R, chroni przed promieniowaniem kancerogennym (m.in. rakotwórczym) pochodzącym od telefonów komórkowych, smartfonów itp.

  Opracowany przez znanego lubelskiego specjalistę Zdzisława Klimkiewicza!

  Bardzo małe wymiary w formie płytki (26 mm x 26 mm x 0,6 mm) umożliwiają umieszczenie odpromiennika wewnątrz telefonu.

  Neutralizatory komórkowe TK-18R wykonywane są ręcznie z materiałów ogólnego stosowania, bez udziału elektroniki, magnesów i miedzi. Każda seria oraz wybrane egzemplarze sprawdzane są indywidualnie pod względem elektromagnetycznym i radiestezyjnym.

  Prezentowany odpromiennik nie wymaga zasilania, nie naładowuje się i sam nie emanuje szkodliwego promieniowania własnego. Budowa i zasada działania neutralizatora daje wieczystą gwarancję na jego skuteczne działanie. Wyjątek stanowi umyślne, przypadkowe lub spowodowane długotrwałym użytkowaniem uszkodzenie mechaniczne.

  Prezentowany neutralizator komórkowy z racji swoich niewielkich wymiarów (trochę cieńszy niż standardowa karta SIM) pasuje praktycznie do wszystkich modeli telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Jego montaż jest banalnie prosty. Wystarczy umieścić go pomiędzy baterią a tylną obudową telefonu/smartfonu (patrz zdjęcia poniżej).komórkaWarto dodać, że urządzenie TK-18R nie powoduje żadnych dodatkowych zakłóceń sygnału podczas rozmów telefonicznych czy podczas codziennego użytkowania telefonu lub smartfonu.  W dzisiejszych czasach nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Niektórzy korzystają z nich przez kilka godzin dziennie, co często wynika z charakteru ich pracy.
  Czy telefony komórkowe mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie?

  Naukowcy od lat starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, czy telefony komórkowe negatywnie wpływają na nasze zdrowie . Wielu uważa, że właśnie tak jest, ale przeciwników takich teorii nie brakuje.

  Producenci telefonów komórkowych twardo przekonują, że badania nie wskazują jednoznacznie iż pochodzące od nich promieniowanie elektromagnetyczne jest dla ludzi szkodliwe. Pewne jest jedno - każdy telefon komórkowy emituje promieniowanie.

  Według Małgorzaty Donten z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie:

      "Nawet niskie wartości promieniowania nie są obojętne dla naszego zdrowia. Dlatego lepiej chuchać na zimne i wybierać model telefonu, który ma jak najniższą wartość SAR."


  Skrót SAR (Specific Absorbtion Rate) jest to jednostka określająca ilość energii fal radiowych, która pochłaniana jest przez człowieka w trakcie korzystania z telefonu komórkowego. Podaje się ją w watach na kilogram masy ciała. Prawo unijne nakazuje podawanie informacji o wartości SAR dla każdego telefonu komórkowego. W Europie wartość ta nie może przekraczać 2 W/kg.

  Telefon komórkowy jest jednocześnie nadajnikiem i odbiornikiem. Wysyła sygnały do stacji bazowej nawet wtedy gdy nigdzie nie dzwonimy. Sygnał ten nie ma jednak stałej mocy. Gdy znajdujemy się blisko przekaźnika promieniowanie jest mniejsze, natomiast na granicy zasięgu nasz telefon aby trzymać łączność podnosi jego poziom.

  Poszczególne modele telefonów różnią się między sobą jednak zazwyczaj poziom generowanego przez nie promieniowania elektromagnetycznego wynosi od 0,5 - 1 W/kg. Jest to wartość mniejsza niż ta określona przez europejskie normy jednak warto nadmienić, iż nawet 1,5 W/kg może podgrzać nasze tkanki o 0,1°C już po kilku minutach rozmowy.

  Czy promieniowanie z telefonów komórkowych naprawdę jest szkodliwe?
  WHO
  who
  W roku 2011 WHO (World Health Organization – Światowa Organizacja Zdrowia) podała, iż promieniowanie WiFi oraz telefonów komórkowych jest „możliwym dla ludzi czynnikiem rakotwórczym”. Doniesień na ten temat jest jednak znacznie więcej. W roku 2007 BioInitiative Working Group – podsumowała 30 lat badań naukowych nad wpływem promieniowania pola elektromagnetycznego na ludzki organizm. Wniosek brzmiał:

      „obecnie przyjęte granice bezpieczeństwa są niewystarczające”

  Jednak najnowszy raport BioInitiative (z roku 2012) – przygotowany przez 29 niezależnych naukowców z całego świata – donosi, że sytuacja jest jeszcze gorsza niż myślano w roku 2007.

  Wszystkie rodzaje chorób, jakie grożą nam ze strony tego rodzaju promieniowania, nie są jeszcze znane.
  O niektórych jednak możemy już mówić opierając się na badaniach. Profesor Joel Moskowitz z Uniwersytetu Kalifornijskiego przeprowadził badania nad związkiem korzystania z telefonu komórkowego i tworzeniem się guzów mózgu. Jego wniosek jest następujący:

      "(...) istnieją dowody na to, że intensywne korzystanie z telefonu komórkowego przez jedną dekadę lub dłużej, zwiększa ryzyko wystąpienia guza mózgu o co najmniej 30%".komórka

  EAN2017660080967
  Napisz opinię
  Neutralizator do telefonów komórkowych TK 18R

  Neutralizator do telefonów komórkowych TK 18R

  Miniaturowy odpromiennik elektromagnetyczny / radiestezyjny, model TK-18R, chroni przed promieniowaniem kancerogennym (m.in. rakotwórczym) pochodzącym od telefonów komórkowych, smartfonów itp.