Doskonała sylwetka z EFT Powiększ

Doskonała sylwetka z EFT

01001693

Autor: Krystyna Kryszczyszyn

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Najlepsza droga do lepszego samopoczucia, zdrowia i doskonałej sylwetki? Tylko metoda EFT.
Autorka, coach i trener EFT, od wielu lat prowadzi warsztaty i kursy, uważa, że zaburzenia jedzenia i nadwaga spowodowane są problemami emocjonalnymi. W takich przypadkach zaleca regularne stosowanie EFT.
Pozwoli Ci to odzyskać kontrolę nad emocjami i nawykami, poprawi samopoczucie i podniesie samoocenę. Twój organizm zacznie tracić zbędne kilogramy w naturalnym, nieinwazyjnym tempie, w nieszkodliwy sposób i bez efektu jojo. Publikacja zawiera mnóstwo praktycznych ćwiczeń i aż 80 ustawień EFT. Dzięki nim utrzymasz motywację i świetne samopoczucie oraz to, na czym zależy Ci najbardziej - szczupłą sylwetkę i zdrowy organizm.
EAN 9788373774209
ISBN 978-83-7377-420-9
Rok wydania 2010
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 328
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-09-20

W moim przypadku pierwsze były warsztaty. Trafiłam na kurs, który prowadzi autorka tej książki i zachwyciłam się stosowaniem EFT w kwestii odchudzania. Choć dużo się nauczyłam, potrzebowałam zebrania tej wiedzy oraz przypomnienia niektórych ćwiczeń tak, żebym mogła wykonywać je w domu. Dlatego kupiłam tę książkę i swojej decyzji nie żałuję. Książka będzie przydatna dla wszystkich, nawet tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z EFT. Polecam wszystkim, bo dzięki temu osiągnięcie nie tylko wspaniałą, wymarzoną sylwetkę, ale również zaczniecie myśleć inaczej o sobie, no i oczywiście nie można zapomnieć o tym, że EFT pomaga na wszelkie dolegliwości, dlatego dzięki niemu możecie zmienić całe swoje życie :)

Napisz opinię

Napisz opinię

Doskonała sylwetka z EFT

Doskonała sylwetka z EFT

EFT to najlepsza droga do lepszego samopoczucia, zdrowia i doskonałej sylwetki.