Obniżona cena! Zdrowa dusza Powiększ

Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

01001927

Autor: Lesława Natalia Jaworska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju. Wyjaśnia wpływ czakr na poszczególne narządy oraz podaje przykłady wydarzeń, które mogły zakłócić przepływ energii w centrach energetycznych. Ujawnia, dlaczego to, czego nie akceptujemy, może rządzić naszym życiem. Wyjaśnia, jak wykorzystać własne emocje do rozwiązywania problemów, w tym tych zdrowotnych oraz prezentuje przykłady ograniczających nas przekonań i sposoby pozbywania się każdego z nich. Dzięki niej możemy wykorzystać sprawdzoną technikę osiągania samoakceptacji, wybaczania samemu sobie oraz uwalniania się od cierpienia. Zamieszczona ankieta umożliwia diagnozę problemów i rozpoczęcie nad nimi pracy. Zdrowa dusza – zdrowe ciało!

EAN9788373776579
ISBN978-83-7377-657-9
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron232
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-06-25

Zdrowie duchowe

Utrzymanie zdrowia jest niezwykle ważne w naszym życiu, lecz najczęściej dbamy o jego fizyczną stronę. Tymczasem równie ważne a może ważniejsze jest zadbanie o sferę emocjonalna i duchową. Równowaga na wszystkich płaszczyznach powoduje harmonijne współdziałanie na każdym poziomie. Dlatego tak ważna jest umiejętność akceptacji, wybaczania i uwalniania negatywnych emocji, by móc zapobiegać chorobom i nieszczęściom w przyszłości.
Autorka opowiada w prosty sposób o sobie, swoim widzeniu świata i drodze, która doprowadziła ją do obecnego punktu, opisuje mechanizmy psychologiczne takie jak nadświadomość, świadomość i podświadomość, snuje rozważania na temat Boga, duszy, życia po śmierci, roli duszy, inkarnacji. Wyjaśnia dlaczego doświadczamy chwil radosnych ale i smutnych, dlaczego tak trudno zaakceptować swoją negatywną stronę i dlaczego się ich wypieramy.
Lesława Jaworska używa lekkiego stylu, przybliżając wiele procesów dotyczących naszej duszy i egzystencji na Ziemi. Dlatego przeczytałam publikację z zainteresowaniem i przyjemnością. Jest to odpowiednia pozycja dla tych, którzy często zadają sobie pytanie: „Dlaczego to przydarzyło się właśnie mnie?” i obwiniają wszystkich wokół o swoje nieszczęścia. Może być im trudno zaakceptować fakt, że to czego doświadczają jest efektem ich własnego postępowania. Z pewnością wymaga to czasu, by to zrozumieć ale zawsze warto jest nauczyć się

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/99-zdrowa-dusza.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-05-30

W zdrowym ciele zdrowa dusza.

Wszyscy wiemy, że w zdrowym ciele znajdować się powinna zdrowa dusza. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z faktu, że właśnie obecność zdrowej duszy warunkuje zdrowie ciała fizycznego. Tylko dochodząc do równowagi w tym, co eteryczne możesz zagwarantować sobie również fizyczne zdrowie. Na szczęście wie o tym doskonale Autorka tej książki. Na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia opracowała ona znakomitą i skuteczną metodę uzdrawiania duszy i ciała. Metodę, z której skorzystałam i bynajmniej nie żałuję.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

  Zdrowa dusza. Nowe metody autoterapii

  Autorka prezentuje opracowaną przez siebie metodę pracy nad emocjami i wynikające z niej możliwości rozwoju.