Obniżona cena! Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

01556285

Autor: Bożena Przyjemska

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,40 zł

  Nasza cena:

  24,70 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Choroby nowotworowe są bardzo powszechne jednak mamy ograniczoną wiedzę o ich leczeniu, a nawet profilaktyce. Przyczynę może stanowić przemysł farmaceutyczny, który nie czerpie profitów z naturalnych terapii. Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka. Dowiesz się, które warzywa i owoce mają ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Poznasz siłę działania ziół, przypraw i grzybów na Twój organizm. W książce znajdziesz również diety lecznicze dr. Budwiga i dr. Maxa Gersona, które są wskazane zarówno dla osób, u których pojawił się nowotwór, jak też i dla tych, którzy mają go w formie uśpionej. Poznasz wiele metod detoksykacji organizmu, oczyścisz wątrobę, nerki i układ krwionośny. Znajdziesz dokładny opis terapii antyrakowych sodą, witaminami C i D3. Rady, które pomogą Ci zachować zdrowie.
  EAN
  ISBN978-83-65404-42-8
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron328
  OprawaMiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

  Egz. ekspozycyjny - Czego nie powie Ci lekarz o chorobach nowotworowych

  Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka za pomocą diety, detoksykacji oraz terapii sodą, witaminami C i D3 oraz innymi naturalnymi produktami.