Obniżona cena! Ajurwedyjskie przepisy z lokalnych produktów Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Ajurwedyjskie przepisy z lokalnych produktów

01556249

Autor: Katharina E. Weyland

Wydawnictwo Vital

Ayurveda-Rezepte: mit heimischen Zutaten

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Ta przełomowa książka pozwoli Ci praktycznie skorzystać z ajurwedy oraz poznać zasady opartego na niej odżywiania. Znajdziesz tu również krótki test, dzięki któremu dowiesz się, jakie posiadasz dosze, a także jaki jest Twój typ budowy i odżywiania. W centrum uwagi jednak znajduje się całe mnóstwo przepisów. Receptury oparte są na ajurwedyjskich zasadach, które zostały dopasowane do europejskiej sztuki kulinarnej i lokalnie dostępnych produktów. Uda Ci się wprowadzić pełną harmonię ciała, umysłu i ducha dzięki pysznym, nieznanym dotychczas napojom, śniadaniom, przystawkom, zupom, daniom głównym, deserom i przekąskom, które zachwycą całą Twoją rodzinę. Zaczniesz także wykorzystywać wschodnie rytuały i wprowadzisz do swojej codzienności zdrowe nawyki. Nowa odsłona zdrowia!
  EAN
  ISBN978-83-65846-45-7
  Rok wydania2018
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron132
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Ajurwedyjskie przepisy z lokalnych produktów

  Egz. ekspozycyjny - Ajurwedyjskie przepisy z lokalnych produktów

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 24,70 zł 49,40 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Choroby nowotworowe są bardzo powszechne jednak mamy ograniczoną wiedzę o ich leczeniu, a nawet profilaktyce. Przyczynę może stanowić przemysł farmaceutyczny, który nie czerpie profitów z naturalnych terapii. Autorka opisuje proste i skuteczne metody zapobiegania i leczenia raka. Dowiesz się, które warzywa i owoce mają ogromny wpływ na Twoje...

   24,70 zł 49,40 zł -50%
   Promocja
   W magazynie