Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2 Powiększ

(Ebook) Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

010011340E

Autor: dr Jason Fung

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 31,97 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  31,18 zł

  Doktor Fung wyjaśnia związek pomiędzy glukozą a insuliną i to, jak one wspólnie prowadzą nie tylko do otyłości i cukrzycy, ale również do mnóstwa innych powiązanych z nimi chorób jak atak serca, zastoinowa niewydolność serca, udar, niewydolność nerek czy ślepota. Zachęca do wyeliminowania cukru i przetworzonych węglowodanów oraz zastąpienia ich zdrowymi pokarmami z właściwymi tłuszczami. Podaje prosty sposób na odwrócenie cukrzycy typu 2, zajmując się jej główną przyczyną, dietą. Udowadnia, że jest ona w pełni odwracalna i można jej zapobiec.

  Z książki dowiesz się, dlaczego konwencjonalne terapie oparte na insulinie lub innych lekach obniżających poziom glukozy we krwi mogą zaostrzyć problem, prowadząc do znacznego przyrostu masy ciała, a nawet chorób serca. Poznasz naturalne i zupełnie bezpłatne sposoby na odzyskanie zdrowia, bez leków, operacji i zbędnych kosztów. Pozbądź się cukrzycy na zawsze.

  EAN
  ISBN978-83-8168-033-2
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookEPUB-3,2 MB,MOBI-7,1 MB,PDF-7,9 MB
  Format ebookEPUB,MOBI,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

  Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

  Autor udowadnia, że cukrzyca typu 2 jest w pełni odwracalna, można jej zapobiec i odwrócić skutki dzięki odpowiedniemu połączeniu diety i stylu życia. Poznaj naturalne i bezpłatne sposoby na odzyskanie zdrowia, bez leków, operacji i zbędnych kosztów.