elementarz astrologiczno chirologiczny jpg Powiększ

Elementarz astrologiczno-chirologiczny

01557030

Autor: Genowefa Szrajer Zornica Samardżijewa

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Interesują Cię charaktery i osobowości ludzi, predyspozycje człowieka i jego los? Pociągają Cię różne techniki wróżebne? Chcesz poznać astrologię lub chirologię? Dowiesz się wszystkiego o: planetach, aspektach, domach horoskopowych, znakach Zodiaku oraz typach dłoni, ich liniach i wzgórzach, typach planetarnych dłoni. Poznasz symbolikę astrologiczną w chirologii, a z części praktycznej nauczysz się czytać z dłoni i interpretować horoskopy. Indywidualny horoskop precyzyjnie ukaże potencjał Twojej osobowości i określi predyspozycje. Analiza chirologiczna zweryfikuje, czy w pełni realizujesz swoje naturalne możliwości. Horoskop jest mapą człowieka, która powstaje w momencie jego narodzin, zaś dłoń kształtuje się przez doświadczenia. Ich połączenie pokaże Ci pełny, aktualny obraz sytuacji życiowej.

EAN9788373773974
ISBN978-83-7377-397-4
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron176
Oprawamiękka

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2013-01-30

Od dawna interesowałam się astrologią, jednak do tej pory nie miałam okazji zgłębić jej tajników. Szukając odpowiednich pozycji, traktujących o tej dziedzinie, natknęłam się na „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” autorstwa Genowefy Szrajer i Zornicy Samardżijewy. Co więcej, ta niewielka objętościowo książka omawia też kolejną popularną dziedzinę – czyli chirologię. Sztuka czytania z dłoni jest bardzo powszechna i znana większości z nas. Mnie również zaintrygowała, dlatego bardzo chciałam poznać podstawy tej techniki. „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” okazał się więc idealną pozycją, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Autorki postarały się by wszystko było zrozumiałe i przedstawiły aspekty astrologii i chirologii w bardzo przystępny i łatwo przyswajalny sposób. Książka ta składa się z zaledwie z czterech rozdziałów i stanowi jedynie wstęp do omawianych dziedzin, dlatego jest świetną pozycją dla początkujących. Mamy możliwość poznać różne planety, żywioły, czy typy planetarne dłoni wraz z ich charakterystyką. Ostatni rozdział stanowi interpretację astrologiczno-chirologiczną wybranych osób. Elementarz ten zawiera podstawowe i najważniejsze informacje, które pomogą nam przybliżyć istotę tych dwóch dziedzin. Uważam to za duży plus, gdyż dzięki temu nie jesteśmy bombardowani nudnymi i zupełnie zbędnymi szczegółami. Szukałam ciekawej i łatwej pozycji, która byłaby odpowiednia dla osoby, która nie miała jeszcze styczności z astrologią i chirologią. Uważam, że „Elementarz astrologiczno-chirologiczny” autorstwa Genowefy Szrajer i Zornicy Samardżijewy świetnie sprawdził się w tej roli, jednocześnie motywując mnie do dalszego zgłębiania tajników tych fascynujących sztuk wróżebnych. Jeżeli was również zaintrygowały, serdecznie polecam tę pozycję. Jestem pewna, że spełni również i wasze oczekiwania! ;)

  Oceń 
  2010-06-16

  Szukałam takiej książki od dawna. Chciałam dowiedzieć się jak najwięcej o czytaniu losu człowieka, ale potrzebowałam prostej i przystępnej wiedzy. O ile książki z chirologii można znaleźć w takim klimacie, to z astrologią bywa trudniej. Ponieważ znam już wcześniejszą publikację Pani Szrajer, bez wahania sięgnęłam po kolejną. I tym razem znowu się nie zawiodłam. Bo autorka oprócz wiedzy merytorycznej przekazuje na kartach swoich książek zamiłowanie do tematu. A ma to wielki wpływ na odbiór książek przez czytelników. A wracając do tematu, to jak sam tytuł wskazuje mamy do czynienia z elementarzem, a więc wiedzą podaną w przystępny dla każdego sposób, więc jeśli szukasz takiej książki, to koniecznie sięgnij po tę. Gorąco polecam!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Elementarz astrologiczno-chirologiczny

   Elementarz astrologiczno-chirologiczny

   To przystępne wprowadzenie, dzięki któremu poznasz teorię, a przykłady analiz dłoni i interpretacji horoskopów, nauczą Cię praktyki.