Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Astrolog obywatel Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Astrolog obywatel

01556001

Autor: Włodzimierz Zylbertal

STUDIO ASTRO 2

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  24,90 zł

  Nasza cena:

  12,45 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy
  Włodzimierz H. Zylbertal, ur. 1960, absolwent wydziału filologii, filozof, astrolog, badacz, autor wielu książek m.in.: Kosmiczny dar tożsamości, Miejscem człowieka jest Ziemia oraz wielu publikacji prasowych. W latach 1992-2001 wykładowca astrologii, numerologii i ekofilozofii w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Obecnie wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku.
  Zgłębianie tajemnic astrologii, czyli wpływu sił kosmosu na nasze życie trwa od tysiącleci. Człowiek od zawsze pragnął poznać przyszłość i bieg wydarzeń. W tym celu zaczął interesować się astrologią. Mylnym jest jednak pogląd, że astrologia daje gotowe rozwiązania problemów. Wskazuje ona raczej możliwości oraz ograniczenia w naszym życiu.
  Zwracam się z uprzejmą prośbą o uważne przeczytanie tej książki. Prośbę swą motywuję tym, iż uważam, że każdy czytelnik po tej lekturze będzie lepiej rozumiał, czym jest astrologia i jakie może być jej miejsce w poprawie jakości życia każdego z nas.
  Autor

  EAN2010000008225
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Astrolog obywatel

  Egz. ekspozycyjny - Astrolog obywatel

  Zgłębianie tajemnic astrologii, czyli wpływu sił kosmosu na nasze życie trwa od tysiącleci. Człowiek od zawsze pragnął poznać przyszłość i bieg wydarzeń.