Obniżona cena! Medycyna holistyczna. Tom XII Układ limfatyczny i skóra. Detoks, odmładzanie i eliminacja patogenów Powiększ

(Ebook) Medycyna holistyczna. Tom XII Układ limfatyczny i skóra. Detoks, odmładzanie i eliminacja patogenów

010011523E

Autor: dr Rosina Sonnenschmidt

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 28,86 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  33,41 zł

  Skóra jest największym organem człowieka. Stanowi też najlepsze źródło informacji o naszym stanie zdrowia. Pojawiające się na niej pryszcze, rumienie, odbarwienia i inne zmiany skórne są sygnałem, że coś złego dzieje się w Twoim organizmie. Jeśli Twój organizm atakowany jest przez bakterie czy wirusy, skóra powinna zareagować gorączką oraz poceniem się i w ten sposób oczyścić organizm. Jeśli paznokcie rąk i nóg wrastają w tkankę miękką, odkształcają się, łamią lub zostają zaatakowane przez grzyby, to oznaka problemów z wątrobą. Gdy zauważysz u siebie zmiany na paznokciach, oczyść wątrobę, a paznokcie same się odbudują.Ta publikacja pomoże Ci pozbyć się problemów skórnych bez względu na ich pochodzenie.

  Zadbaj o skórę od wewnątrz.

  EAN
  ISBN978-83-8168-379-1
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookEPUB-10,6 MB,PDF-12,2 MB,MOBI-24,5 MB
  Format ebookEPUB,PDF,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Medycyna holistyczna. Tom XII Układ limfatyczny i skóra. Detoks, odmładzanie i eliminacja patogenów

  Medycyna holistyczna. Tom XII Układ limfatyczny i skóra. Detoks, odmładzanie i eliminacja patogenów

  Jak dbać o skórę od wewnątrz, podpowie Ci publikacja Wydawnictwa Vital. Poznasz naturalne metody na pozbycie się trądziku, opryszczki, grzybów skóry i różycy po łuszczycę i półpasiec, bielactwo, twardzinę skóry i raka skóry.