Obniżona cena! Sandały zdrowia - rozmiar 34/35 - 22,2 cm Powiększ

Sandały zdrowia - rozmiar 34/35 - 22,2 cm

09050003

Studio Zdrowego Ciała

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -30%

  Cena katalogowa:

  135,00 zł

  Nasza cena:

  94,50 zł

  ODPRĘŻENIE I ZDROWIE KROK PO KROKU

  Tego jeszcze nie było !!!
  Poprawiaj ą krążenie - witalność w całym ustroju, przemianę materii, trawienie. Pomocne przy odchudzaniu. Leczą i zapobiegaj ą wszelkim rodzaj om płaskostopia i opadaniu stopy. Skuteczne, estetyczne, całoroczne, pielęgnacja i ulga. Wystarczy je nosić kilkanaście minut (do kilku godzin). Nosić je w każdej wolnej chwili: latem i zimą, w domu i na dworze. Są bardzo trwałe. W biurze na przemian z niewygodnym codziennym obuwiem. Twoje stopy same podpowiedzą kiedy należy je zmienić. Do sandałów należy przyzwyczaić stopy stopniowo.

  Twoje stopy warte są tego !!!

  - Wykonane ze skóry obszytej specjalnym filcem i ze zdrowego higienicznego niepotliwego kauczuku.
  - Ulga na twoje kompleksy.
  Masz bóle głowy, żołądka, kręgosłupa? Dolegliwości artretyczne? Serce, nerki, wątroba? Nie możesz sypiać, nerwy, przemęczenie? Udręki starości? Albo Twoje dziecko garbi się, jest nadpobudliwe, nie może się skupić?
  Dla wrażliwych stóp/organizmów rozpocząć chodzenie lub stanie w sandałach od 5-15, później zadecyduje stopa - nie chodzić na siłę, należy się do nich przyzwyczaić. Znużony sandałami organizm sam podpowie kiedy, należy je zmienić na kapcie domowe.
  ĆWICZENIE: Stojąc w rozkroku - balansując ciałem we wszystkich kierunkach (przez kilka minut) - to też doskonałe uciskanie receptorów w stopach. Przy tym ćwiczeniu lekko ugiąć nogi w kolanach, kręgosłup/plecy prosto - można rękoma przytrzymywać się z krzeseł by nie tracić równowagi i ćwiczyć jak narciarze.

  Kolor sandałów może różnić się od przedstawionego na zdjęciu

  EAN2017660028617
  Napisz opinię
  Sandały zdrowia - rozmiar 34/35 - 22,2 cm

  Sandały zdrowia - rozmiar 34/35 - 22,2 cm

  Oto skuteczne sandały spełniające życzenie każdych stóp. Chodzenie w nich usuwa zmęczenie, likwiduje ból, leczy wiele chorób.