Okulary ajurwedyjskie dziecięce + etui

08042003

JAGANATH

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  80,00 zł

  Nasza cena:

  78,00 zł

  W konstrukcji okularów zastosowano 2 czarne nieprzeźroczyste, płaskie przesłony wielootworowe umocowane w oprawach okularowych.W przesłonie wykonano 97 otworów umieszczonych w 9 poziomych szeregach. Oko widzi tylko przez otwory.

  Zasadą działania okularów jest uzyskanie ostrego widzenia w wyniku zastosowania przysłon wielootworowych. Okulary wieloprzysłonowe mogą być zastosowane zarówno w nadwzroczności jak i krótkowzrocznośc, a nawet z wczesnymi objawami zaćmy.

  Noszenie okularów multiprzesłonowych jest dla oczu zupełnie nowym doświadczeniem, w związku z tym, tuż po założeniu oko musi przyzwyczaić się przez dłuższą chwilę do patrzenia w inny sposób, poprzez małe otworki. Należy przyzwyczaić się do nowego sposobu patrzenia. Na początku zaleca się krótkotrwałe używanie okularów ze stopniowym wydłużaniem czasu używania. Należy eksperymentować z okularami tak, aby jak najlepiej dostosować je do swoich możliwości widzenia.

  Okulary wielootworkowe nie pomniejszają ani nie powiększają widzianego obrazu, korygują jednak wady widzenia i dlatego obraz postrzegamy ostrzej. Ten efekt jest najważniejszy. Główną cechą okularów jest fakt, że korygują zarówno krótkowzroczność jak i dalekowzroczność oraz inne wady widzenia. Jednak sposób ćwiczenia oczu jest jednak inny we wszystkich tych przypadkach.

  Okulary te przeznaczone są do czytania, pracy przy komputerze, oglądania telewizji.
  Do okularów dołączona jest instrukcja ich użytkowania.

  Ostatnia sztuka - okulary mają delikatne, ledwie widoczne otarcia na szybkach, spowodowane mierzeniem w sklepie.
  Nie posiadają znacznych uszkodzeń.
  EAN2017660033895

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Okulary ajurwedyjskie dziecięce + etui

  Okulary ajurwedyjskie dziecięce + etui