Kinoki Detox Gold - plastry oczyszczające (10 sztuk)

10214009

AuraHerbals

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  14,90 zł

  Plastry Kinoki Detox Gold naturalnie oczyszczające działają na skórę miejscowo. Efekt ich działania to wynik połączenia starannie dobranych składników naturalnych.

  Wszystkie składniki Plastrów Kinoki Detox Gold są w 100 % naturalne. Nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.
  Właściwości plastrów:
  • wspomagają naturalne oczyszczanie
  • zmniejszają i niwelują uporczywe migreny
  • zwalczają uczucie chronicznego zmęczenia
  • wspomagają metabolizm oraz działanie układu krążenia
  • działają gdy śpisz, wpływając na Twoją koncentrację za dnia
  • rozgrzewają stopę, otwierają pory powodują ucisk i przez to stymulację receptorów na stopie
  • działają na zasadzie akupresury i refleksologii
  Sposób użycia:
  Plastry Kinoki Detox Gold należy przykleić na noc na obie stopy. Najlepszy efekt uzyskamy trzymając je na stopach od 6 do 10 godzin. Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań, tj. ilości toksyn znajdujących się w organizmie, którą widać po stopniu zabarwienia się plastrów na ciemny kolor. Wskazane jest kontynuowanie kuracji stosując okład raz na tydzień w celu osiągnięcia trwałego efektu dobrego samopoczucia.
  Zawartość opakowania:
  1 pudełko zawiera 10 sztuk plastrów oczyszczających organizm Kinoki Detox Gold. Do pełnej kuracji zaleca się 30 sztuk plastrów.
  Uwagi:
  Plastry KINOKI nie są lekiem, suplementem diety, wyrobem medycznym oraz biobójczym. Plastry KINOKI nie mogą być odpowiedzialne za diagnozowanie oraz leczenie jakichkolwiek chorób sklasyfikowanych przez medycynę zachodnią. Najlepiej skontaktuj sie ze specjalistą od medycyny naturalnej , który pomoże Ci w interpretacji Twoich potrzeb związaych z Aurą organizmu, refleksologii i akupresury.

  Właściwośći składników:
  • Turmalin - naturalne źródło jonów ujemnych. Ten półszlachetny kamień powoduje emisję promieniowania podczerwonego, co korzystnie wpływa na krążenie krwi. Turmalin wzmacnia system immunologiczny. Dzieki jonom ujemnym oddziaływuje na stopę, rozgrzewając skórę- Rozszerza pory w skórze stopy, pomagając w naturalny sposób stymulować merydiany w na spodzie stopy.
  • Ocet bambusowy - naturalnie przetworzone składniki drzewa bambusowego mają wyjątkową zdolność pochłaniania toksyn przez skórę.  Ocet destyluje się przez 2 lata – dopiero wtedy ma on satysfakcjonującą jakość. W medycynie chińskiej często stosuje się go w łagodzeniu stanów zapalnych skóry.
  • Ocet drzewny - ma właściwości oczyszczające i detoksykujące. Wchłania i redukuje toksyny, dodatkowo poprawiając krążenie krwi. Może to przynieść ulgę w stanach znużenia,  osłabienia, bólach głowy, podwójnym widzeniu, artretyzmie i nieprawidłowym ciśnieniu krwi.
  • Liść loquat - to często stosowany środek w medycynie orientalnej. Stosuje się go m.in. w leczeniu egzemy i czyraków skóry, ze względu na jego czynne działanie odtruwające oraz przeciwzapalne.
  • Dokudami - ta roślina, posiadająca zdolność neutralizowania wolnych rodników, niezwykle szkodliwych dla organizmu, nazywana bywa „królem medycyny ludowej”. W krajach azjatyckich używana jest ona od czasów starożytnych. Działa przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.
  • Chitosan - zawierają włókna chitynowe, posiada właściwości żelujące – tworzy naturalną błonę, chroniącą skórę przed zanieczyszczeniami. Błona ta wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany.
  • Witamina C - pochodzenia naturalnego, to antyoksydant i konserwant.
  EAN5901549658033
  Napisz opinię
  Kinoki Detox Gold - plastry oczyszczające (10 sztuk)

  Kinoki Detox Gold - plastry oczyszczające (10 sztuk)