Obniżona cena! Jestes tym czym sa twoje mysli wyd3 Malgorzata Wojcik Powiększ

Jesteś tym, czym są Twoje myśli. Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

010011028

Autor: Małgorzata Wójcik

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Gdy borykasz się z codziennymi problemami, pamiętaj, że możesz sobie z nimi samodzielnie poradzić, uruchamiając moc pozytywnego myślenia. Uwierz, że masz szczęście w zasięgu ręki! Wystarczy zastosować w praktyce Prawo Przyciągania i nauczyć się prostych technik (afirmacji, wizualizacji i medytacji), które uruchomią proces korzystnych zmian. Przeprogramowując swój umysł i podświadomość, zdobędziesz miłość, osiągniesz sukces zawodowy i będziesz żył w dobrobycie. Cała tajemnica kryje się w odpowiednim zarządzaniu pozytywną energią. Opanowując tę sztukę, zyskasz bezcenną wiedzę, jak zmienić swoje życie na lepsze i wzbogacić rozwój duchowy. Na własnej skórze przekonasz się, że świat zewnętrzny zawsze dopasowuje się do Twojego świata wewnętrznego. Przejmij ster swojego życia!

EAN9788381712774
ISBN978-83-8171-277-4
Rok wydania2020
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron252
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-02-17

Samo zycie

Zycie sobie samo pisze swoj scenariusz. Nasze myslí tylko i wylacznie musza-musza przyjmowac wszystko,co sie dzieje i czym los nas darzy.I nic innego nikomu nie pomoze.Jesli przyjmujemy,zgadzamy sie,jest lzej.Ale biegu wydarzen zmienic sie nie da.

 • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-08-21

Myśl pozytywnie

Ludzie miewają różne problemy. Niewiele osób ma jednak świadomość, że większość z nich bierze się z niewłaściwego myślenia. Dzięki tej książce zrozumiałam, że to moje codzienne myśli sprawiają, że coś idzie po mojej myśli bądź też nieustannie dzieje się wszystko wbrew mojej woli. Co więcej, potwierdzają to największe umysły nauki, z niezawodnym Einsteinem na czele. Pora ruszyć głową i działać na swoją korzyść.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Jesteś tym, czym są Twoje myśli. Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

  Jesteś tym, czym są Twoje myśli. Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

  Dzięki tej książce poprawisz zdrowie, relacje, pracę, finanse czy przekonania.