Obniżona cena! Życie Cię Kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność  Powiększ

Życie Cię Kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność

010011020

Autor: Louise Hay dr Robert Holden

Studio Astropsychologii

Life Loves You: 7 Spiritual Practices to Heal Your Life

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Z tej książki dowiesz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Będziesz również w stanie z nich samodzielnie skorzystać. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia pomaga budować lepszą przyszłość. Nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu i cieszyć się tym, co zesłał Ci los. Zrozumiesz czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić oraz nakierujesz swoje życie na właściwe tory. Zamiast żyć przeszłością, zostaniesz w pełni osadzony w teraźniejszości i będziesz czerpać z niej pełnię korzyści. Poznasz moc afirmacji i uczynisz z nich stały element swojej codzienności. Dostrzeż miłość, jaką Cię obdarzyło życie.

EAN 9788373777255
ISBN 978-83-7377-725-5
Rok wydania 2015
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 216

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-08-21

Zmień przekonania

Często myślałam, że mam przechlapane. Użalałam się nad sobą i ciągle rozmyślałam o tym, jak fatalnie wygląda moje życie. Dopiero kiedy poznałam historię Louise Hay zrozumiałam, co tak naprawdę znaczy „mieć przechlapane”. Dowiedziałam się również, w jaki sposób udało się tej niezwykłej kobiecie stanąć na nogi i zostać jedną z najbardziej cenionych osób na świecie. Teraz mogę pójść za jej przykładem i gruntownie zmienić moje życie.

Napisz opinię

Napisz opinię

Życie Cię Kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność

Życie Cię Kocha. 7 duchowych wskazówek, które uzdrowią Twoją codzienność

Dzięki książce nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu i cieszyć się tym, co zesłał Ci los.