Grzyby Candida - przyczyna większości chorób. Skuteczny program przeciwgrzybiczy Powiększ

Grzyby Candida - przyczyna większości chorób. Skuteczny program przeciwgrzybiczy

01555102

Autor: Ann Boroch

Wydawnictwo Vital

The Candida Cure: Yeast, Fungus & Your Health - The 90-Day P

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Zagraża nam wiele chorób – od zmęczenia, wzdęć, zapalenia zatok i otyłości po toczeń, artretyzm, alergie, hipoglikemię, depresję oraz stwardnienie rozsiane. Wiele z nich jest powodowane przerostem grzybów Candida.Jeśli jesteś narażony na stres, przyjmowałeś antybiotyki bądź hormony lub też nie odżywiasz się zbyt zdrowo, jesteś w grupie podwyższonego ryzyka.Na szczęście możesz samodzielnie skorzystać z opisanego w książce programu przeciwgrzybicznego o naukowo udowodnionej skuteczności. Dzięki tej książce poznasz listę produktów, które powinny się znaleźć w Twoim menu oraz nauczysz się rozpoznawać pierwsze objawy przerostu drożdżaków i cofnąć ich rozwój. Zabezpieczysz siebie i swoich bliskich. Zamiast leczyć objawy, wyeliminuj przyczynę.

EAN 9788364278136
ISBN 978-83-64278-13-6
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 224
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-03-27

Oto skuteczny program zwalczania grzybów Candida

Dzisiejsi lekarze mają jedną dużą wadę – często tak bardzo koncentrują się na objawach, że zapominają o przyczynach. Z tego powodu często przeoczają to, co oczywiste. Tak jest chociażby w przypadku grzybów Candida. Codziennie do lekarzy zgłaszają się ludzie, którzy ich powodu zapadli na różne choroby. Niewielu specjalistów wie jednak, że te grzyby są prawdziwą przyczyną dolegliwości ich pacjentów. Na szczęście ta książka pozwala każdemu w zaledwie trzy miesiące oczyścić się z tych podstępnych grzybów. To jest tak łatwe, że aż trudno uwierzyć. A jednak! Czasami najprostsze wyjście prowadzi do najszybszego sukcesu.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-04-10

To warto wiedzieć.

Problem przerostu drożdżaków jest przyczyną wileu chorób, m.in ogólne zmęczenie, wzdęcia, alergie, nadwaga, artretyzm, depresja, stwardnienie rozsiane, mięśniaki, endometrioza, niedoczynność tarczycy i wiele innych. Wyleczenie wielu z nich wydaje się niemożliwe. Współczesna medycyna nie radzi sobie z niektórymi, mimo zaawansowanej technologii. Błędy i zła diagnoza, bagatelizowanie problemu, tylko pogłębiają stan organizmu.
Autorka doswiadczyła tego na wasnej skórze. Dzięki swojemu programowi żywieniowemu, udało się jej powrócić do zdrowia. W książce przekazuje wiedzę, która uświadamia prawdziwe podłoze wielu schorzeń. Oprócz tego zamieszcza przykłady dwutygodniowego menu, pomysły na śniadania, lunch i kolację oraz ponad 70 przepisów na zdrowe i smaczne posiłki.
Recenzja w całosci znajduje się pod linkiem: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/85-grzyby-candida.html


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Grzyby Candida - przyczyna większości chorób. Skuteczny program przeciwgrzybiczy

Grzyby Candida - przyczyna większości chorób. Skuteczny program przeciwgrzybiczy

Zamiast leczyć objawy, wyeliminuj przyczynę.