Obniżona cena! jak rozwinac naturalna intuicje Powiększ

Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności

01558018

Autor: Sherrie Dillard

Studio Astropsychologii

Discover Your Psychic Type: Developing and Using Your Natura

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Czym jest intuicja i czy wszyscy ją posiadamy? Odpowiedzi udziela medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Autorka ujawnia cztery podstawowe typy intuicji. Dzięki niej poznasz korzyści, potencjalne niebezpieczeństwa oraz cechy osobowości związane z posiadaniem każdego z nich. Prezentuje również prosty test, dzięki któremu określisz, jaki rodzaj intuicji posiadasz. Dowiesz się, w jaki sposób możesz rozwijać swoje zdolności poprzez medytacje i ćwiczenia. Uzyskasz również umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i swoich najbliższych ochroną mentalną. Ponadto Autorka podpowiada, jak rozpoznać przewodników duchowych, którzy będą Cię wspierali na ścieżce samorozwoju. Czas byś skorzystał z wrodzonego daru intuicji!

EAN9788373776142
ISBN978-83-7377-614-2
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron264
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-27

Dar intuicji

Od zawsze miałam tak, że ludzie się przede mną uzewnętrzniali. Z racji tego, że doświadczałam tego od najmłodszych lat, przestałam uważać to za coś niezwykłego. Po lekturze tej książki zastanowiłam się jednak nad tym faktem i zaczęłam dostrzegać, że rzeczywiście nie jest to cecha, którą posiadałaby większość osób. Teraz wiem, że mam dar, i co ważniejsze nauczyłam się go doskonalić. Gorąco polecam każdemu!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-16

Kieruj się intuicją

Książka ta została napisana wybitnie przyjemnym językiem – czyta się ją bardzo lekko, płynnie i szybko, ale przy tym wszystkim zapamiętuje się te najważniejsze rzeczy, które są dla nas istotne. Dodatkowo autorka podaje całe mnóstwo przykładów i historii ludzi, które mają związek z kierowaniem się intuicją. To takie zobrazowanie całej teorii, którą się z nami podzieliła. Przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś nieco innego po tej książce, ale i tak jestem w miarę zadowolona. Cieszę się, że udało mi się ją przeczytać, na pewno skorzystam z kilku zamieszczonych w niej porad. Żałuję tylko, że autorka nie pokusiła się o więcej praktyki. Skupiła się głównie na teorii, ale również jest ona pomocna - przede wszystkim w zrozumieniu tego, czym jest intuicja i jak można z niej skorzystać. A to obowiązkowa rzecz do dalszego rozwijania jej. Ogółem polecam!
Cala recenzja: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności

  Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności

  Czas byś skorzystał z wrodzonego daru intuicji!