Białystok nie tylko kulturalny 1947-1949 Powiększ

Białystok nie tylko kulturalny 1947-1949

01557023

Autor: Małgorzata Dolistowska

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,70 zł

Nasza cena:

29,50 zł

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o bogatej przeszłości Białegostoku, to jest to propozycja dla Ciebie!
Białystok nie tylko kulturalny to zarówno fascynujące kalendarium wydarzeń, które na zawsze wpisały się do lamusa dziejów, jak i unikalny przewodnik, w którym historia jest pretekstem do udania się w piękną podróż w czasie! Dzięki książce będziesz mógł cofnąć się do lat 1947-1949 i stać się świadkiem przemian politycznych, społecznych i kulturalnych, jakie miały miejsce na białostocczyźnie zaraz po wojnie.
Przejrzysty układ materiału i liczne ciekawostki, pomogą Ci zrekonstruować Białystok takim, jakim widzieli go ówcześni mieszkańcy. Dodatkowym atutem jest bogaty materiał faktograficzny, który sprawia, że książka jest prawdziwą kopalnią wiedzy o początkach powojennego Białegostoku!
EAN
ISBN978-83-7344-048-7
Format23.5 x 16
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2008-10-01

Witam! Kupiłam właśnie Białystok nie tylko kulturalny i nie mogę się nadziwić, jak wiele funkcji naraz może pełnić jedna książka! Może to być znakomite repetytorium z historii naszego regionu, pełne rzetelnych informacji, dokładnych dat i źródeł, które mogą okazać się pomocne w indywidualnych poszukiwaniach. Ale będzie to także idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zaplanować sobie wycieczkę po Białymstoku szlakiem najważniejszych wydarzeń w historii miasta! Sama byłam zaskoczona jak wiele naprawdę istotnych wydarzeń miało miejsce na tych ziemiach! Jako historyk hobbysta i patriota lokalny (z miłości do tych ziem), zawsze byłam i jestem wyczulona na wszystkie materiały, które mogłyby pomóc mi w rozwijaniu swojej pasji. Dlatego też Białystok? przyjęłam z otwartymi ramionami, jako kolejny nabytek do mojej biblioteczki opisującej region. Co jednak najważniejsze pozycję można polecić nie tylko mieszkańcom Białegostoku, czy miłośnikom historii ? spodoba się ona wszystkim, którzy choć trochę interesują niezwykłą przeszłością tych malowniczych terenów!

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Białystok nie tylko kulturalny 1947-1949

    Białystok nie tylko kulturalny 1947-1949