Lot Powiększ

Lot

01001627

Autor: Wiktor Wołkow

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

99,90 zł

Nasza cena:

84,90 zł

Oto ósmy już, wspólny album fotografa Wiktora Wołkowa i plastyka prof. Andrzeja Strumiłło zachwyca, wzrusza lecz przede wszystkim porusza artyzmem i niepowtarzalnością. Pasja, profesjonalizm, doskonały warsztat obu artystów znanych i uznanych to mocne atuty tej publikacji. W zdjęciach tych znajdziesz finezję, wyrafinowanie i piękno.
Znakomite strofy poetyckie Czesława Miłosza nie potrzebują rekomendacji. Literacka Nagroda Nobla dla Autora zamieszczonych w albumie wierszy czyni tę publikację jeszcze bardziej niezwykłą i piękniejszą.

Dostrzeż przyrodę z niecodziennej perspektywy obiektywu Wiktora Wołkowa. Poddaj się urokowi dzikiej natury. Poczuj skrzydła u ramion, zobacz świat z LOTU ptaka. Przed Toba szansa na lot w krainę marzeń.
EAN9788373440524
ISBN978-83-7344-052-4
Format23 x 33
Oprawatwarda

Opinie

Oceń 
2009-07-20

Fotografia cyfrowa daje niesamowite możliwości. Ale prawdziwa „stara” fotografia daje poczucie wyjątkowości. Wychowywana na czarno-białej kliszy, ucząca się na słynnej „Smienie” z nostalgią przyglądam się zdjęciom Wołkowa. I cieszę się, że nie wszyscy zachłysnęli się cudami techniki i komputerową obróbką cyfrową. To dla mnie ważne i cenne, że są ludzie ceniący piękno natury bardziej niż piękno odbitki cyfrowej. A strofy Miłosza – prawdziwa poezja. Doskonałe połączenie.
Żałuję jedynie, że takich albumów coraz mniej...

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Lot

    Lot