Białystok romantyczne miasto zamenhofa Powiększ

Białystok romantyczne miasto zamenhofa

01001628

Autor: Przemysław Andruk

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

49,80 zł

Nasza cena:

42,30 zł


Odwiedź Białystok, jakiego jeszcze nigdy nie miałeś okazji oglądać. Piotr Mojsak i Przemysław Andruk niezwykle obiecujący adepci fotografii zabiorą Cię na wyprawę w głąb romantycznego serca tego cudownego miasta. Poznasz w jej trakcie najwspanialsze budynki w tym mieście. Odwiedzisz miejsca, w których żył Ludwik Zamenhof. Zachwycisz się nocną panoramą stolicy Podlasia i zrozumiesz, jak ten niepozorny okulista mógł zostać swoistą ikoną wolności i tolerancji. Człowiekiem, który jest jednym z najbardziej cenionych na świecie Polaków. Człowiekiem, którego życiowe idee wciąż trwają, wiele lat po tym jak ich twórca opuścił ten świat.
EAN9788373440548
ISBN978-83-7344-054-8
Oprawatwarda

Opinie

Oceń 
2009-07-27

Mieszkam w Białymstoku od urodzenia i nie sądziłem, że jest on w stanie mnie jeszcze czymkolwiek zaskoczyć. Te same ulice i budynki. Ci sami ludzie. Te same, znajome od dzieciństwa, miejsca. Okazuje się jednak, że nie miałem zupełnie racji. Wystarczyło, że sięgnąłem po kolejny album Instytutu Wydawniczego Kreator. Przepiękne iluminacje, nietypowe fotografie dotychczas znanych miejsc i uchwycony romantyzm wszystkich przedstawionych miejsc sprawił, że nie byłem w stanie oderwać od tego albumu wzroku. Od teraz patrzę na wszystkie miejsca zupełnie innym okiem, pamiętając wciąż urok przedstawiony na fotografiach Panów Andruka i Mojsaka. To miasto jest bowiem jak diament, który może wyglądać jak najzwyklejszy kawałek oszlifowanego szkła. Jeśli jednak zostanie on oszlifowany i umieszczony w pięknej kolii może rozbłysnąć tysiącami kolorów, które nie pozwolą oderwać od niego wzroku.

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Białystok romantyczne miasto zamenhofa

  Białystok romantyczne miasto zamenhofa

  Jeśli plany a realizacja często odbiegają od siebie..., a Ty planowałeś spędzić urlop na Podlasiu warto zaopatrzyć się w tą pozycję!

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 23,17 zł 33,10 zł -30% W magazynie

   Autor przenikliwym wzrokiem śledzi losy swoich bohaterów, kreśli portrety ostrą kreską, wstrzymuje się od skrajnych ocen, choć wczuwając się w postaci, widząc i wzniosłość, i małość, przyprawia swoje szkice szczyptą smakowitej ironii.

   23,17 zł 33,10 zł -30%
   Promocja
   W magazynie
  • 24,90 zł W magazynie

   Klewinowo, mała miejscowość na Podlasiu, w sercu „Zielonych Płuc Polski”. To tu czworo dzieci przeżyło fantastyczną przygodę, o której chcą Ci opowiedzieć. Fantastyczna opowieść jak w kalejdoskopie przeplata losy swoich bohaterów. Akcja osadzona z pozoru w leniwej sielskiej atmosferze, stale podsuwa nowe przygody i komplikuje codzienne życie głównych bohaterów. Często splot wydarzeń wymaga od nich wielkiej odwagi i determinacji. Jednak przyjaźń, która ich łączy, daje im moc do zwalczania przeciwności losu. Książka jest ciekawą propozycją do...

   24,90 zł
   W magazynie
  • 17,35 zł 34,70 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o bogatej przeszłości Białegostoku, to jest to propozycja dla Ciebie!Białystok nie tylko kulturalny to zarówno fascynujące kalendarium wydarzeń, które na zawsze wpisały się do lamusa dziejów, jak i unikalny przewodnik, w którym historia jest pretekstem do udania się w piękną podróż w czasie!...

   17,35 zł 34,70 zł -50%
   Promocja
   W magazynie