Obniżona cena! Umrze by sta si sob Powiększ

Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

01001857

Autor: Anita Moorjani

Studio Astropsychologii

Dying To Be Me: My Journey from Cancer, to Near Death, to Tr

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Autorka otarła się o śmierć, gdy jej opanowane przez nowotwór ciało przestało funkcjonować. Po Drugiej Stronie otrzymała przesłanie, którym dzieli się z czytelnikami w swojej bestsellerowej publikacji. Dzięki niej ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także sposób na kompleksowe uzdrowienie – zarówno ciała, jak i umysłu. Przykładem jego skuteczności jest osoba Autorki, która kilka tygodni po otarciu się o śmierć została wypisana ze szpitala bez śladu raka w ciele! Będziesz mógł skorzystać z bezwarunkowej miłości, która uświadomi Ci, kim naprawdę jesteś i dlaczego istniejesz. Dzięki poruszającemu świadectwu Autorki ujrzysz i zaczniesz doceniać cuda otaczającego Cię świata. Rozpocznij nowe, lepsze życie!

EAN9788381712668
ISBN978-83-8171-266-8
Rok wydania2020
Numer wydaniaVI - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-06-12

Książka napisana w formie opowiadania, lekkim językiem mimo trudnego tematu. Anita stara się ująć w słowa to co przeżyła, stosując sugestywne porównania i opisy, byśmy mogli poczuć choć w niewielkim stopniu emocje, których była świadkiem. To mądra książka z przesłaniem, która przekazuje wiedzę pomagającą nam zrozumieć wiele spraw i wydarzeń w naszym życiu. Przeczytałam ją z „zapartym tchem” z ciekawością i przyjemnością. Czym jest śmierć? Jaki jest sens naszego życia? Co to znaczy, że mamy wybór, że jesteśmy jednością, naczyniami połączonymi? Co jest naprawdę ważne w tym co robimy? Czym się kierować, by wypełnić nasze życiowe zadania?

Po przeczytaniu tej książki pozostaje refleksja nad tym co robimy, co jest ważne w życiu. Daje ona nadzieję na lepsze życie, których autorami jesteśmy my sami. Książkę powinien przeczytać każdy, ponieważ skłania ona do zastanowienia się nad tym kim jesteśmy, co jest dla nas ważne, po co tu jesteśmy. Uświadamiamy sobie, że „wszyscy jesteśmy istotami duchowymi, bez względu na to, co robimy i w co wierzymy.”

Polecam! Każdy powinien ją przeczytać

Recenzja pochodzi z mojego bloga www.ezo-ksiazki.blogspot.com

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-05-17

Jakiś czas temu miałam bardzo przykrą sytuację. Czekałam na wyniki badań mających potwierdzić, czy jestem śmiertelnie chora czy też wynik pierwszego badania był błędny. Siedziałam więc przed gabinetem onkologa i przez myśl przelatywały mi setki myśli. Najważniejsza z nich brzmiała – czy oby na pewno dobrze wykorzystałam dany mi czas? Czy żyłam tak, by tego nie żałować, czy też wciąż za czymś gnałam i nie doceniałam czasu, jaki mi dano. Badanie na szczęście wykazało, że jeszcze pożyję wiele lat więc wyszłam z gabinetu jak nowo narodzona. Zaczęłam radować się każdym kolejnym dniem. Autorka tej książki przeżyła coś znacznie silniejszego. Ona otarła się o śmierć. To doświadczenie ją odmieniło. Cieszę się, że miała odwagę opowiedzieć o swoich przeżyciach. Jej relacja może bowiem odmienić życie innych ludzi – i to bez konieczności udawania się na Drugą Stronę.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć do prawdziwego uzdrowienia

Autorka otarła się o śmierć. Z zaświatów przyniosła nauki, dzięki którym w kilka tygodni pokonała śmiertelną chorobę.