Obniżona cena! magia zmian Powiększ

Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii przyrody i Księgi Przemian

01557038

Autor: Anna Czelej

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

To okazja, żeby poznać i skorzystać z chińskiej filozofii przyrody, która jeszcze do niedawna była wiedzą tajemną, znaną jedynie Mistrzom chińskim. Autorka, która od kilkunastu lat żyje według zasad tej filozofii opisuje, w oparciu o księgę I Ching (Księgę Przemian), jak odnaleźć harmonię w życiu.
W starożytnych Chinach określono związki między zjawiskami w przyrodzie i ich wpływ na człowieka, tzw. system yin-yang, który znalazł zastosowanie w tradycyjnej medycynie chińskiej, metodzie gotowania, leczniczych ćwiczeń Qi Gong i sztukach walki, np. tai chi.
Zacznij żyć według chińskiej filozofii przyrody a poczujesz magię zmian – każda chwila będzie ważna, a w Twoim życiu zagości harmonia. Ty i świat będziecie stanowić prawdziwą jedność wzajemnie się dopełniając.

EAN9788373774346
ISBN978-83-7377-434-6
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-31

Po przeczytaniu poprzedniej książki tej autorki („Magia zmian”) czułam pewien niedosyt. Kiedy dowiedziałam się, że o tej książce, kupiłam ją bez wahania. Jest tak samo dobra jak poprzednia, a może nawet lepsza, bo traktuje o kwestiach, które dotyczą każdego z nas, czyli związkach międzyludzkich. Ponieważ powoli zaczęłam stosować zasady chińskiej filozofii przyrody w swoim życiu, ucieszyłam się, że mam teraz przewodnik, także po tym jak odnieść te zasady do relacji międzyludzkich. To książka dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat chińskiej filozofii przyrody, a także dla tych, którzy dopiero chcą się dowiedzieć, co to jest. Książki „Magia związków” i „Magia zmian” są naprawdę fantastyczne i moim zdaniem najwięcej zyskacie czytając je obie! :)

  Oceń 
  2011-01-21

  Książka bardzo dobra merytorycznie i napisana w przystępny sposób. Dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki filozofii chińskiej, jak i dla tych, którzy pragną harmonii w swoim życiu.

   Oceń 
   2010-12-09

   To wspaniała publikacja i cieszę się, że powstała. Mój brat od wielu lat praktykuje wschodnie sztuki walki i fascynuje się całą tą filozofią, którą przekazuje im mistrz na zajęciach. Próbował mnie tym „zarazić” ale jakoś nie mogłam złapać bakcyla. Pewnego dnia podrzucił mi książkę Anny Czelej i powiedział, że dzięki tej publikacji w końcu dowiem się o co mu chodzi. I miał rację. Autorka w bardzo klarowny sposób przedstawia zasady, według których od kilku tysiącleci żyją ludzie w Chinach, i które są coraz bardziej popularne w Zachodnim, współczesnym świecie. To książka dla wszystkich, którzy chcieli by choć trochę poznać zasady, które rządzą światem. Którzy chcieliby się dowiedzieć jakie związki są między ludźmi a przyrodą lub tych, którzy pragną wprowadzić harmonię w swoim życiu. To wszystko osiągnięcie, dzięki chińskiej filozofii przyrody, w którą najpewniej wprowadzi was ta publikacja.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii przyrody i Księgi Przemian

    Magia zmian. Harmonia w życiu według chińskiej filozofii przyrody i Księgi Przemian

    Dzięki Annie Czelej, dowiesz się, jak dzięki naturalnym sposobom, odnaleźć harmonię w życiu.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Być może treść tej książki Cię obrazi i Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś zrzucił okulary i wyleczył wzrok! Uznany na całym świecie naukowiec i terapeuta, w sposób kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy Twoje oczy. Wytknie Ci skrywane w Tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Dzięki tej książce pozbędziesz się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu,...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie
    • 33,40 zł W magazynie

     Neurolog dr David Perlmutter oraz antropolog medyczny i szaman dr Alberto Villoldo połączyli siły by poznać granice możliwości ludzkiego mózgu oraz znaleźć sposób na skorzystanie z pełni jego potencjału. Porady żywieniowe i ćwiczenia fizyczne wymienione w tej książce nie tylko naprawią te części Twojego mózgu, które zostały uszkodzone przez stres, ale też stworzą środowisko podatne na wzrost nowych komórek nerwowych. Aktywują również geny odpowiedzialne za długowieczność, lepszą odporność i usprawnioną pracę umysłu. Z kolei praktyki...

     33,40 zł
     W magazynie
    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie