Oczyszczanie organizmu dla kobiet Powiększ

Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

01555021

Autor: Natalia Rose

Studio Astropsychologii

Detox for Women: An All New Approach for a Sleek Body and Ra

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Oczyszczanie organizmu to najlepsze działanie, jakie możesz podjąć, aby poprawić zdrowie. Masz wybór: możesz nadal chorować i tyć, a Twój stan będzie się pogarszał lub zmienić styl życia. Wystarczy, że usuniesz substancje odpadowe nagromadzone przez wieloletnie niezdrowe odżywianie. Osiągniesz to dzięki oczyszczaniu. Sekret tkwi w zahamowaniu wzrostu niekorzystnych bakterii i drożdżaków, które pogarszają kondycję ciała, powodują wzdęcia, wahania nastroju, problemy skórne i nadwagę. Poprawnie przeprowadzona detoksykacja odblokuje czystą energię, radość oraz doskonałe samopoczucie, Twoje ciało odzyska jędrność, a Ty rozkwitniesz, rozkoszując się zdrowymi odpowiednikami ulubionych potraw przy czym nadal możesz jeść w restauracjach. Nie ma nic lepszego od życia w oczyszczonym ciele!

EAN9788373774681
ISBN978-83-7377-468-1
Rok wydania2012
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron290
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-02-06

Oczyszczanie organizmu z toksyn wpływa korzystnie na nasz organizm, dając nieprawdopodobne rezultaty. Już od dawna szukałam ciekawych pozycji, w których proces detoksykacji zostałby fachowo objaśniony, bym bez przeszkód sama mogła rozpocząć ten program. Dzieło Pani Rose przykuło moją uwagę, dlatego postanowiłam zapoznać się z „Oczyszczaniem organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” ;) Muszę przyznać, że ta pozycja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Program detoksykacyjny autorstwa Natalii Rose został świetnie dopracowany, dając nam możliwość wyboru odpowiedniego wariantu dostosowanego do naszych potrzeb i oczekiwań ;) Autorka daje nam świetne rady i wskazówki, które pomogą nam skutecznie przejść przez ten proces. W książce znajdziemy przykładowe jadłospisy oraz zestaw produktów, które wolno nam spożywać, a które powinniśmy unikać. Mamy też okazję poznać historie kobiet, które postanowiły rozpocząć program detoksykacyjny, stosując się do zasad oczyszczania zaprezentowanych przez Natalię Rose i osiągnęły wymarzone efekty.
Książka „Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” w pełni spełniła pokładane w niej oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, z której można dużo wyciągnąć i poszerzyć swoją wiedzę o kobiecym organizmie. Program detoksykacji autorstwa Natalii Rose został profesjonalnie opracowany i bez obaw możemy zacząć proces oczyszczania organizmu. Jest to naprawdę rewelacyjna pozycja, którą z pełną odpowiedzialnością polecam! Jestem pewna, że się nie zawiedziecie ;)

  Oceń 
  2011-07-12

  Wspaniała książka, dzięki której bardziej poznałam potrzeby swojego organizmu, zaczęłam się o niego troszczyć i dbać, a on odwdzięczył mi się świetną formą, zdrowiem i promienną cerą. Kobietki przeczytajcie tę książkę koniecznie! :)

   Oceń 
   2011-04-27

   Pokochałam tę książkę od pierwszego czytania :) Zawiera ona bardzo wyczerpujące informacje o tym dlaczego oczyszczanie organizmu jest potrzebne dla naszego organizmu oraz bardzo szczegółowy plan przeprowadzenia detoksykacji. A co najważniejsze produkty, które proponuje autorka, są już dostępne w Polsce, do tej pory nie spotkałam się ze składnikiem diety, którego nie mogłam kupić. Oczywiście znajdziecie tu dużo praktycznych i łatwych w wykonaniu przepisów. Myślę, że detoksykacja powinna być częścią życia, każdej osoby (czy to kobiety czy mężczyzny), która chce mieć zdrowe i smukłe ciało. Możecie to osiągnąć właśnie dzięki doczyszczaniu. Po przeprowadzeniu 28 dniowego planu oczyszczania, stało się ono moim stylem życia. Jestem już kilka tygodni po nim, a nadal stosuje niektóre "chwyty" w codziennym życiu. I naprawdę czuję i widzę, że moje ciało jest zdrowsze, smuklejsze i bardziej promienne. Polecam!


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

    Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

    Poradnik oczyszczania organizmu przeznaczony dla kobiet w każdym wieku pozwoli osiągnąć im pełnię zdrowia.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Być może treść tej książki Cię obrazi i Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś zrzucił okulary i wyleczył wzrok! Uznany na całym świecie naukowiec i terapeuta, w sposób kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy Twoje oczy. Wytknie Ci skrywane w Tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Dzięki tej książce pozbędziesz się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu,...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie
    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie
    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Autorka otarła się o śmierć, gdy jej opanowane przez nowotwór ciało przestało funkcjonować. Po Drugiej Stronie otrzymała przesłanie, którym dzieli się z czytelnikami w swojej bestsellerowej publikacji. Dzięki niej ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także sposób na kompleksowe uzdrowienie – zarówno ciała, jak i umysłu. Przykładem jego skuteczności jest osoba Autorki, która kilka tygodni po otarciu się o śmierć została wypisana ze szpitala bez śladu raka w ciele! Będziesz mógł skorzystać z...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie