Mudry dla ciała umysłu i ducha - karty + książka

03001772

Autor: Gertrud Hirschi

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

59,20 zł

Mudry to specjalne układy dłoni mające właściwości terapeutyczne. Wystarczy kilka minut, by zwiększyły one przepływ energii życiowej w Twoim ciele. Mają bardzo korzystny wpływ na wiele dolegliwości i obniżają poziom stresu. Skorzystaj z nich dzięki pierwszej na polskim rynku talii 68 kart opisującej ich działanie. Została ona opracowana przez światowy autorytet w dziedzinie mudr i jogi. W talii tej znajdziesz szereg zastosowań mudr, a w dołączonej do niej instrukcji indeks schorzeń ciała i ducha, na które Ci one pomogą oraz sposoby zwiększenia efektywności każdego ćwiczenia. Dzięki poręcznemu formatowi kart i praktycznemu poradnikowi możesz skorzystać z mudr w każdej chwili. Idąc, czekając na autobus czy też racząc się chwilą przerwy w pracy. Wyzwól moc swoich dłoni!

EAN 9788373774926
ISBN 978-83-7377-492-6
Ilość stron 44

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2012-08-14

Niedawno miałam okazję zapoznać się z interesującą pozycją "Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha", która idealnie sprawdziła się w praktyce, przeciwdziałając dolegliwościom zarówno sfery cielesnej, jak i duchowej."Mudry dla ciała, umysłu i ducha - karty + książka" stanowi jej świetne dopełnienie i z pewnością warto zaopatrzyć się we własną talię takich kart. Na każdej z nich widnieje wizerunek mudr, czyli specjalnych technik wykonywanych za pomocą dłoni, które pozwolą nam efektywnie pozbyć się różnych dolegliwości, z jakimi się borykamy. Kolejny raz zaskoczyło mnie kunsztowne i niestandardowe wykonanie kart, które ujmują barwną kolorystyką, jak i dopracowaniem. Na odwrocie widnieje numer oraz opis wraz z nazwą konkretnej mudry. Innowacyjnym wydał mi się pomysł zamieszczenia na końcu motywujących haseł, które dodatkowo mobilizują i zwiększają efektywność wykonywanych technik. Mudry dla ciała, umysłu i ducha - karty + książka" to pozycja, która przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, których ciekawi tematyka mudr :) W szczególności polecam ją zaś tym, którzy - podobnie, jak ja - mieli już okazję zapoznać się z książką "Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha" :) Karty są jej idealnym dodatkiem i uzupełnieniem!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-12-12

Dziś wszyscy chcą wszystko dostawać "od ręki". Nikt nie chce na nic czekać a efekt najlepiej żeby pojawiał się na kilka chwil zanim zaczniemy się w ogóle o niego starać. To już znak naszych czasów. Dziś tempo życia niepomiernie wzrosło i liczy się to, czy otrzymasz coś przed sąsiadem, współpracownikiem czy nawet przyjacielem. Kto pierwszy, ten lepszy. Im szybciej, tym lepiej. Jak często to słyszymy. Dziś nawet medytacja powinna odbywać się dużo szybciej niż dawniej i powinna być dostępna w każdej chwili życia. Gertrud Hirschi wyszła naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka i stworzyła ćwiczenia wzmacniające dusze i ciało, które są dosłownie dostępne "od ręki". Ilustrowane, znakomicie opisane i dostępne w postaci kart. Od teraz kilka znaków uczynionych dłonią może dać efekt porównywalny z wielogodzinną medytacją. Efekt, który, choć jest szybki, pozwoli nam choć na chwilę zapomnieć o codziennym pędzie


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Mudry dla ciała umysłu i ducha - karty + książka

Mudry dla ciała umysłu i ducha - karty + książka

W talii znajdziesz szereg zastosowań mudr, a w dołączonej do niej instrukcji indeks schorzeń, na które Ci one pomogą.