Duchowi przewodnicy Powiększ

Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

01555123

Autor: Sonia Choquette

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Duchowi przewodnicy to istoty, które czuwają, pomagają i chronią Cię przez całe życie. Są wśród nich: posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty, anioły. Autorka wskaże sposoby komunikacji z nimi, informacje skąd pochodzą, czym się charakteryzują, jak chcą Ci pomóc oraz ilu przewodników otacza Cię opieką. Bądź otwarty, ufaj i zacznij działać zaraz po otrzymaniu wskazówek – to prosty proces, dzięki któremu nauczysz się korzystać z przewodnictwa duchowych pomocników.
Książka przedstawia prawdziwe opowieści z prywatnego życia autorki i jej doświadczeń z przewodnikami oraz propozycje codziennych ćwiczeń wzmacniających osobisty kontakt z nimi. To pierwsza publikacja na polskim rynku, która przedstawia szerokie spektrum przewodników duchowych. Oddaj się ich bezcennej opiece.

EAN9788373774148
ISBN978-83-7377-414-8
Rok wydania2011
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron312
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-02-13

Zdecydowanie najlepsza książka o tej tematyce jaką przeczytałem w ostatnim czasie. Bardzo skuteczna, efekty zastosowania ćwiczeń i porad osiągnąłem już tego samego dnia. Uwielbiam te książkę i jej pozytywne wibracje. Polecam!

  • 7 z 7 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-07-20

To książka, której nikomu nie pożyczam! Mój egzemplarz jest zapisany, po podkreślany i oznaczony w różnych ważnych dla mnie miejscach. Książkę czytałam już trzy razy i ciągle znajduje przydatne informacje. Książka napisana w świetny sposób, i rzetelnie pokazuje jak kontaktować się z przewodnikami duchowymi, jak z nimi rozmawiać, jak ich wzywać, gdy są najbardziej potrzebni. Poprzez medytacje przedstawione przez autorkę i wykorzystane przeze mnie tuż przed snem, we śnie ujawnił mi się mój przewodnik. Od tej pory mam wiele potwierdzeń na jego istnienie, wiem że to mój obrońca i pomocnik. Od tej pory czuję, że moje życie jest lepsze. Gdybym nie przeczytała tej książki, nie zrozumiałabym znaków, które chce przekazać mi mój przewodnik. Teraz każdy będzie ode mnie dostawał egzemplarz tej książki, niech życie moich bliskich też będzie lepsze i bardziej świadome. Wiesz, że Twój przewodnik czeka, by Cię poznać?? :)

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-12-04

Ewa N.

Jestem w trakcie czytania, książka rewelacyjna, jestem zafascynowana tą tematyką.
Podobnych książek mam kilkanaście i każda kolejna lepsza od poprzedniej. Wszystkie zakupiłam w tym roku, a przy wyborze głównie kierowałam się opiniami innych czytelników.
Wszystko o czym pisze autorka, od kilku lat testuję na sobie i swoich codziennych (raczej nocnych) przeżyciach. Temat jest mi bardzo bliski, gdyż od ok. czterech lat obecność duchów w moim domu stała się normalnością. Doświadczam tego tak często, że już przestało mi to przeszkadzać. Mój przykład świadczy, że wszystko co przedstawia autorka jest prawdą i sceptycy nie powinni tego faktu podważać.
Nigdy już nie powiem, że nie ma duchów, przewodników duchowych i opiekunów, których wsparcia wiecznie doświadczam. Przeżyłam już wiele lat, ale dopiero od kilku mogę powiedzieć, że naprawę żyję pełnią życia. Książkę gorąco polecam wszystkim niedowiarkom i zapewniam, że jej treść nie jest wyssana z palca.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-08-31

Duchowi pzrewodnicy.

Książka jest przecudowna.opisuje jak nawiązać kontakt z duchowymi przewodnikami, jak się do nich zwracać i posiada wiele innych ciekawych opisów i wskazówek.Bardzo gorąco polecam tym,co nie boją się kontaktu ze swoimi przewodnikami duchowymi, i bardzo pragną ich poznać.Czyli tych co pomagają im w życiu codziennym. Bardzo gorąco polecam :)

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

Dowiesz się kim są duchowi przewidnicy, ilu opiekunów posiadasz oraz jak nawiązać z nimi kontakt.