Korona herosów Powiększ

Korona herosów

01001794

Autor: Andrzej Rajmund Kozłowski

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Klewinowo, mała miejscowość na Podlasiu, w sercu „Zielonych Płuc Polski”. To tu czworo dzieci przeżyło fantastyczną przygodę, o której chcą Ci opowiedzieć.
Fantastyczna opowieść jak w kalejdoskopie przeplata losy swoich bohaterów. Akcja osadzona z pozoru w leniwej sielskiej atmosferze, stale podsuwa nowe przygody i komplikuje codzienne życie głównych bohaterów. Często splot wydarzeń wymaga od nich wielkiej odwagi i determinacji. Jednak przyjaźń, która ich łączy, daje im moc do zwalczania przeciwności losu.
Książka jest ciekawą propozycją do wspólnego rodzinnego czytania. Dla dzieci to okazja na doświadczenie wspaniałych przygód, a dla dorosłych oderwanie się od codziennych spraw i powrót do wspomnień.
Przygoda czeka na Ciebie za rzeką, za lasem, na łące... Przeżyjmy ją razem.
EAN 9788373440616
ISBN 978-83-7344-061-6
Oprawa miękka

Opinie

Oceń 
2012-05-18

Mam czteroletniego synka, który nie zasypia bez "porcji" wieczornej lektury. Teraz czytam mu "Koronę Herosów". Bardzo polubił bohaterów i już jeden rozdział mu nie wystarcza. Najchętniej słuchałby całą noc. A po lekturze musimy jeszcze dokładnie omówić przygody głównych bohaterów i postaci fantastycznych. Ciągle jestem zaskakiwana nowymi pomysłami mojego syna. Ta książka pobudza jego wyobraźnię, ale też uczy dobrych zachowań.

Napisz opinię

Napisz opinię

Korona herosów

Korona herosów

Książka jest ciekawą propozycją do wspólnego rodzinnego czytania i połączeniem powieści przygodowej z historyczną.