Skarby podlasia Powiększ

Skarby podlasia

01001838

Autor: Tomasz Lippoman

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Poznaj przygody grupy znajomych, którzy postanowili znaleźć ukryty na Podlasiu skarb. Ich perypetie okraszone zostały mnóstwem kunsztownych opisów wyjątkowej przyrody tego regionu. Znajdziesz tu wiele ciekawostek historycznych i bajań charakterystycznych dla północy Polski.
Autor nie pozwala nam nawet na chwilę złapać oddechu i prowadzi w szaleńczym tempie przez przygody mające miejsce w Tykocinie, Choroszczy, Białymstoku, Supraślu i innych urokliwych miejscach ukazujących wyjątkowość północno-wschodniej Polski. Tym samym prezentuje unikalne połączenie powieści przygodowej z przewodnikiem krajoznawczym. Dzięki licznym ilustracjom jeszcze lepiej uda Ci się poczuć klimat opisywanych miejsc.
Odkryj skarby, o których nawet nie śniłeś.
EAN9788373440623
ISBN978-83-7344-062-3
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-01-07

Czym jest tak naprawdę prawdziwy Skarb Podlasia? Czy jest to zakopany w ziemi kufer wypełniony carskimi dukatami? A może chodzi o skrupulatnie ukrytą bursztynową komnatę? A może skrywa się tu coś jeszcze? Autor umiejętnie prowadzi nas przez perypetie nieustraszonych poszukiwaczy skarbów ukazując przy okazji coś, co moim zdaniem jest cenniejsze niż złoto. Mam na myśli tradycję, historię i dziedzictwo kulturowe tego wyjątkowego w skali Europy regionu. Choć całe życie mieszkałem w Wielkopolsce, książka ta zachęciła mnie do odwiedzenia miejsc opisanych w tej książce. Bo są to miejsca niezwykłe.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Skarby podlasia

    Skarby podlasia

    Poznaj przygody grupy znajomych, którzy postanowili znaleźć ukryty na Podlasiu skarb.