Skarby podlasia Powiększ
EAN9788373440623
ISBN978-83-7344-062-3
Oprawamiękka

Skarby podlasia

01001838

Autor: Tomasz Lippoman

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

24 godziny + czas dostawy

Poznaj przygody grupy znajomych, którzy postanowili znaleźć ukryty na Podlasiu skarb.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

29,20 zł

Oszczędzasz:

4,30 zł

Cena internetowa:

24,90 zł

Opis

Poznaj przygody grupy znajomych, którzy postanowili znaleźć ukryty na Podlasiu skarb. Ich perypetie okraszone zostały mnóstwem kunsztownych opisów wyjątkowej przyrody tego regionu. Znajdziesz tu wiele ciekawostek historycznych i bajań charakterystycznych dla północy Polski.
Autor nie pozwala nam nawet na chwilę złapać oddechu i prowadzi w szaleńczym tempie przez przygody mające miejsce w Tykocinie, Choroszczy, Białymstoku, Supraślu i innych urokliwych miejscach ukazujących wyjątkowość północno-wschodniej Polski. Tym samym prezentuje unikalne połączenie powieści przygodowej z przewodnikiem krajoznawczym. Dzięki licznym ilustracjom jeszcze lepiej uda Ci się poczuć klimat opisywanych miejsc.
Odkryj skarby, o których nawet nie śniłeś.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-01-07

Czym jest tak naprawdę prawdziwy Skarb Podlasia? Czy jest to zakopany w ziemi kufer wypełniony carskimi dukatami? A może chodzi o skrupulatnie ukrytą bursztynową komnatę? A może skrywa się tu coś jeszcze? Autor umiejętnie prowadzi nas przez perypetie nieustraszonych poszukiwaczy skarbów ukazując przy okazji coś, co moim zdaniem jest cenniejsze niż złoto. Mam na myśli tradycję, historię i dziedzictwo kulturowe tego wyjątkowego w skali Europy regionu. Choć całe życie mieszkałem w Wielkopolsce, książka ta zachęciła mnie do odwiedzenia miejsc opisanych w tej książce. Bo są to miejsca niezwykłe.

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Skarby podlasia

  Skarby podlasia

  Poznaj przygody grupy znajomych, którzy postanowili znaleźć ukryty na Podlasiu skarb.

  W pakiecie taniej