Białystok na progu XXI wieku Powiększ

Białystok na progu XXI wieku

01001053

Autor: Piotr Sawicki Sawicki Piotr

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  43,00 zł

  Nasza cena:

  36,60 zł

  Białystok leży w północno-wschodniej Polsce, w Nizinie Północnopodlaskiej. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego.
  Piękny album ze zdjęciami ukazuje Białystok - jego dziedzictwo kulturowe: zabytki, parki, pomniki, teatry, hotele, drogi i modernistyczną architekturę miasta.
  EAN9788373440005
  ISBN83-7344-000-3
  Numer wydania3
  Oprawatwarda
  Napisz opinię
  Białystok na progu XXI wieku

  Białystok na progu XXI wieku

  Piękny album ze zdjęciami ukazuje dziedzictwo kulturowe Białegostoku, m. in. zabytki, parki, pomniki, teatry, hotele.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 23,17 zł 33,10 zł -30% W magazynie

   Autor przenikliwym wzrokiem śledzi losy swoich bohaterów, kreśli portrety ostrą kreską, wstrzymuje się od skrajnych ocen, choć wczuwając się w postaci, widząc i wzniosłość, i małość, przyprawia swoje szkice szczyptą smakowitej ironii.

   23,17 zł 33,10 zł -30%
   Promocja
   W magazynie
  • 28,00 zł W magazynie

   W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. W apokalipsie zginie prawie cała ludzkość. Oto przepowiednie Majów i Egipcjan, potomków legendarnej Atlantydy, pogrzebanej pod biegunem południowym. Dzięki swej zdumiewającej wiedzy astronomicznej mieszkańcy legendarnego lądu mogli dokładnie przewidzieć klęskę światową, potop z 9792 roku p.n.e. Zbudowali wówczas tysiące łodzi i uciekli do Ameryki Południowej i Egiptu... Patrick Geryl i Gino Ratinckx znani badacze zagadek przeszłości odnaleźli zapomnianą kapsułę czasu wiedzy starożytnych...

   28,00 zł
   W magazynie
  • 17,35 zł 34,70 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o bogatej przeszłości Białegostoku, to jest to propozycja dla Ciebie!Białystok nie tylko kulturalny to zarówno fascynujące kalendarium wydarzeń, które na zawsze wpisały się do lamusa dziejów, jak i unikalny przewodnik, w którym historia jest pretekstem do udania się w piękną podróż w czasie!...

   17,35 zł 34,70 zł -50%
   Promocja
   W magazynie