Białystok na progu XXI wieku Powiększ

Białystok na progu XXI wieku

01001053

Autor: Piotr Sawicki Sawicki Piotr

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  43,00 zł

  Nasza cena:

  36,60 zł

  Białystok leży w północno-wschodniej Polsce, w Nizinie Północnopodlaskiej. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego.
  Piękny album ze zdjęciami ukazuje Białystok - jego dziedzictwo kulturowe: zabytki, parki, pomniki, teatry, hotele, drogi i modernistyczną architekturę miasta.
  EAN9788373440005
  ISBN83-7344-000-3
  Numer wydania3
  Oprawatwarda
  Napisz opinię
  Białystok na progu XXI wieku

  Białystok na progu XXI wieku

  Piękny album ze zdjęciami ukazuje dziedzictwo kulturowe Białegostoku, m. in. zabytki, parki, pomniki, teatry, hotele.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 55,00 zł W magazynie

   Jeśli jest takie miejsce, taki punkt, w którym zaczyna się Wschód, a kończy Zachód, to jest nim bez wątpienia Podlasie. Ale Podlasie jest także takim miejscem, w którym to Wschód się kończy, a Zachód zaczyna. To miejsce, w którym dwa spojrzenia - to z Zachodu oraz to ze Wschodu, każde wyostrzone na inny detal, inny szczegół, przyzwyczajone do wyławiania diametralnie różnych, lecz równie ważnych rzeczy - spotykają się i równoważą. Innymi słowy, to jeszcze nie...

   55,00 zł
   W magazynie
  • 12,60 zł 18,00 zł -30% W magazynie

   Kalendarz trzynastu księżyców opracowany został przez dr Jose Argullesa w roku 1993/94. Jemu to zawdzięczamy, że wiedza majów przedostała się do naszego zachodniego świata. Kalendarz Majów otwiera bramy poznania wyższych duchowych wymiarów.

   12,60 zł 18,00 zł -30%
   Promocja
   W magazynie
  • 17,35 zł 34,70 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o bogatej przeszłości Białegostoku, to jest to propozycja dla Ciebie!Białystok nie tylko kulturalny to zarówno fascynujące kalendarium wydarzeń, które na zawsze wpisały się do lamusa dziejów, jak i unikalny przewodnik, w którym historia jest pretekstem do udania się w piękną podróż w czasie!...

   17,35 zł 34,70 zł -50%
   Promocja
   W magazynie