Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych Powiększ

Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych

01001102

Autor: Zbigniew Brześkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

19,90 zł

Nasza cena:

16,90 zł

Przeprowadzone badania jednoznacznie wykazują, że wbrew powszechnym opiniom, talent do nauki języków, składa się tylko w niewielkim stopniu na opanowanie języka obcego. Pozostałą część stanowi systematyczność, zaangażowanie, chęci, styl uczenia się.
Autor książki, na co dzień nauczyciel języka obcego, daje Ci cenne wskazówki, pozwalające łatwo i skutecznie przyswoić język zgodnie z Twoimi możliwościami oraz przedstawia konkretne techniki, które pomogą Ci:
- przyswajać język zgodnie z twoim stylem uczenia się,
- myśleć w języku obcym,
- opanować dobrą wymowę,
- w łatwy sposób zapamiętać słówka i gramatykę.

EAN9788373771628
ISBN978-83-7377-162-8
Rok wydania2007
Numer wydania3
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron144
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2008-09-02

Podręcznik przybliża jak krok po kroku efektywnie uczyć się języków obcych, ażeby nauczyć się. Autor udziela w tym celu praktycznych wskazówek, omawia różne style uczenia się. Obala mity i stereotypy krążące na temat istniejących, rzekomych, szczególnych predyspozycji do nauki języków. Uważa, że każdy człowiek bez wyjątku mógłby podjąć naukę języka obcego niezależnie od wieku, zdolności. Tak naprawdę liczy się wytrwałość i samodyscyplina. Ciekawym wątkiem jest również zamieszczona na początku książki ankieta, którą należałoby wypełnić w celu poznania swego podejścia do sprawy i uświadomienia aktualnego poziomu wiedzy, a następnie podpisanie umowy z sobą samym. Lektura bardzo przydatna i wręcz niezbędna osobom nieśmiałym i zakompleksionym, gdyż pomaga odpowiednio i zdrowo podejść do tematu, aby przestały myśleć, iż to nie dla nich. Serdecznie polecam.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych

    Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych

    Poznaj cenne wskazówki, które pozwolą Tobie szybko i w ciekawy sposób nauczyć się języka obcego.