Obniżona cena! Egz. ekspozycyjny - Planeta ludzi Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Planeta ludzi

01556212

Autor: Elisabeth Poll

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  19,50 zł

  Nasza cena:

  9,75 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Ta książka przeznaczona jest dla osób, które odznaczają się dużą dozą fantazji i mają umysł otwarty na wszelkie nowości ze świata niewidzialnych energii.
  Autorka jest artystą malarzem, której prace znane są na całym świecie dzięki ich szczególnym, energetycznym właściwościom. Osobiście posiada zdolności określane często jako paranormalne. Potrafi np. poznać treść zamkniętego listu czy zdiagnozować przez telefon dolegliwości swojego rozmówcy. Wieloletnie zainteresowania pogłębiała w amerykańskiej School of Metaphysics uzyskując tam tytuł doktora metafizyki.
  Będąc mistrzem Reiki widzi nie tylko energetyczną aurę człowieka, jest w stanie przełamać barierę widzialnego świata. Z zapisków i rysunków zrobionych na żywo, w trakcie takich stanów, powstała niniejsza książka.
  EAN
  ISBN83-86737-66-2
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Planeta ludzi

  Egz. ekspozycyjny - Planeta ludzi

  Autorka będąc mistrzem Reiki widzi nie tylko energetyczną aurę człowieka, jest w stanie przełamać barierę widzialnego świata.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

   Książka przybliży Ci podstawowe techniki energoterapii, dzięki którym będziesz potrafił złagodzić ponad sto najczęściej występujących schorzeń fizycznych i psychicznych. To przystępnie napisane, bogato ilustrowane kompendium wiedzy i praktycznych instrukcji okaże się idealnym podręcznikiem dla wszystkich adeptów sztuki Reiki, tak by mogli zaradzić szerokiemu spektrum problemów, od zmęczenia do nieumiejętności przebaczenia. Autorka opisuje historię, zasady i sposób działania Reiki. W publikacji zawarła zrozumiałe i czytelne instrukcje oraz...

   31,97 zł 44,40 zł -28%
   Promocja
   W magazynie
  • 97,44 zł 149,90 zł -35% W magazynie

   Kiedy chorujesz, możesz zaobserwować namacalne objawy choroby – ból, brak apetytu, zmęczenie, wysypkę czy katar. Ale czy wiesz, że Twój pełny powrót do zdrowia nie są uzależnione tylko od pozbycia się fizycznych symptomów? Aby najskuteczniej pomóc sobie lub komuś wyzdrowieć i ulżyć w cierpieniu, trzeba poznać i pracować z subtelnymi energiami, które wywołują brak równowagi i chorobę. Ta książka to nieocenione źródło, które umożliwi Ci poznanie fizycznych, energetycznych i duchowych elementów zdrowia. Poznasz wszystkie najważniejsze techniki...

   97,44 zł 149,90 zł -35%
   Promocja
   W magazynie
  • 32,11 zł 49,40 zł -35% W magazynie

   Czy kiedykolwiek wiedziałeś, że coś się stanie, zanim to się wydarzyło? Czy czasami widzisz coś kątem oka, a kiedy odwrócisz głowę, niczego tam nie ma? Możliwe, że jesteś osobą o talentach parapsychicznych, wrażliwą, z empatią i rozwiniętą intuicją. Cechy te posiadają uzdrowiciele Reiki. W tym przewodniku Autorka krok po kroku wyjaśnia, na czym polega nauka Reiki. To podręcznik dla doświadczonych uzdrowicieli, jak i tych, którzy dopiero poznają tę technikę uzdrawiającą. Autorka pokaże Ci, jak w medycynie alternatywnej używać terapii...

   32,11 zł 49,40 zł -35%
   Promocja
   W magazynie