Narew - Wiktor Wołkow - wydanie. 2

01001459

Autor: Wołkow Wiktor Wiktor Wołkow

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  79,90 zł

  Nasza cena:

  67,90 zł

  Wiktor Wołkow, uznany na całym świecie artysta fotografik, od lat utrwala na kliszy i ukazuje piękno Podlasia. Jego prace poruszają do głębi. Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie organizowane są wystawy jego twórczości.
  Album Narew powstał przy współpracy wybitnego plastyka, laureata wielu nagród, Andrzeja Strumiłło. Połączenie talentów tych dwóch wielkich ludzi dało w efekcie album tętniący życiem i pasją, dopracowany w najdrobniejszym szczególe, ukazujący piękno i siłę natury.

  EAN9788373440531
  ISBN978-83-7344-053-1
  Format21.5 x 30
  Oprawatwarda
  Napisz opinię
  Narew - Wiktor Wołkow - wydanie. 2

  Narew - Wiktor Wołkow - wydanie. 2

  Wiktor Wołkowod lat utrwala na kliszy i ukazuje piękno Podlasia.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 12,60 zł 18,00 zł -30% W magazynie

   Kalendarz trzynastu księżyców opracowany został przez dr Jose Argullesa w roku 1993/94. Jemu to zawdzięczamy, że wiedza majów przedostała się do naszego zachodniego świata. Kalendarz Majów otwiera bramy poznania wyższych duchowych wymiarów.

   12,60 zł 18,00 zł -30%
   Promocja
   W magazynie
  • 24,90 zł W magazynie

   Klewinowo, mała miejscowość na Podlasiu, w sercu „Zielonych Płuc Polski”. To tu czworo dzieci przeżyło fantastyczną przygodę, o której chcą Ci opowiedzieć. Fantastyczna opowieść jak w kalejdoskopie przeplata losy swoich bohaterów. Akcja osadzona z pozoru w leniwej sielskiej atmosferze, stale podsuwa nowe przygody i komplikuje codzienne życie głównych bohaterów. Często splot wydarzeń wymaga od nich wielkiej odwagi i determinacji. Jednak przyjaźń, która ich łączy, daje im moc do zwalczania przeciwności losu. Książka jest ciekawą propozycją do...

   24,90 zł
   W magazynie
  • 20,30 zł 40,60 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.Książka opowiada o mieszkańcach miasta Białegostoku z lat dwudziestych i trzydziestych.Byłem wśród nich, zrazu znany tylko sąsiadom z ulicy Mazowieckiej, potem nauczycielom i kolegom z pobliskiej szkoły powszechnej, druhnom i druhom miejscowego hufca ZHP, uczniom i uczennicom Szkoły Handlowej przy ulicy Fabrycznej. Dorastałem w Białymstoku, hartowałem ciało i...

   20,30 zł 40,60 zł -50%
   Promocja
   W magazynie