Obniżona cena! Chi kung teoria i praktyka LV Carnie wyd 2 Powiększ

Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

010011142

Autor: L.V. Carnie

Studio Astropsychologii

Chi Gung: Chinese Healing, Energy and Natural Magick

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

35,57 zł

Czy wiesz, że ćwiczenia Chi Kung nie tylko wpłyną korzystnie na Twoje zdrowie, ale też są doskonałym sposobem na długowieczność? Ich celem jest zrównoważenie wewnętrznej energii, która odpowiada za nasz stan fizyczny i psychiczny. Regulacja przepływu życiodajnej energii chi i likwidacja blokad energetycznych stanowi fundament wielu terapii zalecanych przez medycynę alternatywną. Książka ta przybliży Ci proste techniki uzdrawiające, dzięki którym spowolnisz procesy starzenia, złagodzisz ból mięśni i stawów, wzmocnisz odporność, poprawisz kondycję oraz polepszysz swoje ogólne samopoczucie. Wszystkie opisane formy aktywności fizycznej, które wywodzą się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, będziesz mógł wykonywać samodzielnie i bez większego wysiłku. Wykorzystaj swój pełen potencjał!

EAN9788381716154
ISBN978-83-8171-615-4
Rok wydania2021
Numer wydaniaI - dodruk
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron392
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-02

Odkryj harmonię w sobie!

We współczesnym świecie zbyt mocno ograniczamy swój kontakt z naturą poprzez tworzenie wokół siebie sztucznej przestrzeni, jedzenia pełnego chemii, otoczenia pełnego szkodliwych czynników blokując w ten sposób swobodny przepływ naszej wewnętrznej energii. Najczęściej dbamy o kondycję fizyczną, urodę i zapominamy o naszym wnętrzu. Chi Kung umożliwia wgłębienie się w naszą duszę i wydobycie na zewnątrz własnego potencjału, dzięki któremu możemy prowadzić życie według swoich wyobrażeń. Nasze życie zależy od energii, którą mamy w sobie i dlatego dbanie o jej jakość powinno być dla nas ważnym czynnikiem.
Autorka przybliża w przystępny sposób idee Chi Kung, jej filozofię, historię i korzyści jakie możemy osiągnąć praktykując tę sztukę. Treść uzupełniają rysunki instruktażowe, pokazujące spsoób wykonania omawianych pozycji i ćwiczeń. Przedstawia po kolei prowadzi nas przez kolejne rozdziały odsłaniając tajniki i możliwości jakie niosą ćwiczenia Chi Kung. Polecam!

Moja recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/02/316-chi-kung-teoria-i-praktyka.html

  Oceń 
  2016-11-23

  Polecam

  Jestem weterynarzem i nie sądziłam, że z pomocą prastarych chińskich metod zwiększania potencjału mogę coś więcej wnieść do swojego życia. Tak było przynajmniej do momentu, gdy trafiłam na tę książkę. Dzięki niej nie tylko nauczyłam się wprowadzać do swojej praktyki uzdrawianie energetyczne (choć byłam początkowo nastawiona do niego sceptycznie), ale również poznałam niezawodne sposoby nawiązywania więzi ze zwierzętami. Nie wiem, na czym to dokładnie polega, ale uczyniło ze mnie lepszego lekarza.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

   Chi Kung teoria i praktyka. Naturalna energia i chiński sposób na zdrowie i wieczną młodość

   W książce znajdziesz wskazówki o starożytnej sztuce oddechu, postawach i świadomości czuciowej, dzięki którym możesz kierować przepływem swojej energii życiowej.