• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

horoskop chiński

horoskop chiński

Chcesz się dowiedzieć, co Cię czeka w przyszłości? A może chcesz poznać odpowiedni moment na kupno mieszkania czy zmianę pracy? Niezależnie od tego, czego pragniesz się dowiedzieć, możesz to zrobić, korzystając z publikacji oferowanych przez nasz sklep ezoteryczny.


Horoskop chiński oparty jest na starożytnej wiedzy znanej już w 2637 roku p. n. e. i pielęgnowanej przez pokolenia. Jej znajomość pozwala na odkrycie energii, które rządzą naszym życiem. Chiński system astrologiczny jest zupełnie inny od Zachodniego. Każdy nowy rok jest reprezentowany przez inne zwierzę zodiakalne i odpowiadające mu główne cechy charakteru. Przybiera przy tym również zabarwienie jednego z pięciu chińskich żywiołów – Złota, Drewna, Wody, Ognia lub Ziemi. Cały cykl powtarza się co 12 lat, podczas gdy w europejskim zodiaku zajmuje to rok.

Dzięki starannie dobranym pozycjom z zakresu astrologii chińskiej sprawdzisz, co Cię czeka w przyszłości oraz poznasz sposoby na poprawę jakości swojego życia. Będziesz mógł odkryć niesamowite rzeczy, które dotyczą Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich. Specjaliści od odczytywania przyszłości z chińskiego horoskopu oferują Tobie rzetelne opracowania, które na podstawie Twojego roku urodzenia ukażą, jaki chiński znak zodiaku jest Tobie przypisany, a także jakie ukryte cechy charakteru mu odpowiadają.

Z naszymi najwyższej jakości publikacjami poznasz także swoje wady i będziesz w stanie je wyeliminować. Z pomocą naszych ekspertów i technik przez nich oferowanych, z łatwością określisz swoje mocne i słabe  strony oraz przewidzisz problemy ze zdrowiem, karierą czy partnerem i w porę im zapobiegniesz. Poprzez opisane w nich skuteczne sposoby na poprawę swojego życia, dokonasz jego prawdziwej transformacji w każdym aspekcie i wkroczysz na ścieżkę sukcesu. Dowiesz się, w jaki sposób możesz zapewnić sobie ochronę, a także co zrobić, by szczęście dopisywało Ci w każdej sytuacji. W tej kwestii zaufało nam już wielu, dlatego Ty również nie zwlekaj i sprawdź, co Cię czeka w tym roku!

Jeśli interesuje Cię konkretna tematyka książek, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danej publikacji.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 010011029

Marka: Studio Astropsychologii

Horoskop chiński

Chińska astrologia opiera się na dwunastu znakach zodiaku zwierzęcego oraz pięciu żywiołach. Każdy kolejny rok nosi imię jednego z dwunastu zwierząt zodiakalnych. Zakłada, że ich cechy charakterystyczne odzwierciedlają zachowania, usposobienie i duszę człowieka. Dzięki mądrości Wschodu odkryjesz tajniki swojego charakteru. Dowiesz się jakie posiadasz zalety i wady, poznasz mocne i słabe strony. Odsłonisz swoją przyszłość i główne wydarzenia, które będą miały szczególny wpływ na Twoje życie....

Cena 28,30 zł Cena podstawowa 39,30 zł
Więcej
24 godziny

Śledź nas na Facebooku