Obniżona cena! mo esz robi co chcesz sztuka autohipnozy Powiększ

Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy

01558092

Autor: Jan Becker

Studio Astropsychologii

Du kannst schaffen, was du willst: Die Kunst der Selbsthypno

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Z tego bestselleru Spiegela dowiesz się czym właściwie jest autohipnoza oraz dlaczego może Ci ułatwić ona życie. Dzięki niej uzyskasz większą kontrolę nad tym, jak reagujesz na wymagające sytuacje, a w konsekwencji przejmiesz nad nimi kontrolę. Będziesz również świadomie wpływał na swoje zdrowie i samopoczucie. Pokonasz wszelkie trudności i uzyskasz pewność odniesienia sukcesu. Będziesz efektywniej przyswajał nowe informacje, a w Twoim związku na nowo rozniecony zostanie ogień pożądania. Za dnia będziesz niezwykle aktywny, a nocny sen przyniesie Ci nie tylko relaks, ale i pełne naładowanie wewnętrznych akumulatorów. Zapanujesz nad adrenaliną i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Poznaj i wykorzystaj moc autohipnozy!

EAN9788373777804
ISBN978-83-7377-780-4
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron360
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-09-15

Przestałam być szarą myszką

Często zazdrościłam swoim siostrom przebojowości. Dobrze czuły się one praktycznie w każdym towarzystwie. Od razu przejmowały też inicjatywę. Niczego się nie bały. Myślałam sobie: „czemu nie mogę być taka jak one?”. Teraz wiem, że mogę taka być i znam sposoby, by dzięki autohipnozie nie tylko doścignąć siostry, ale nawet je przebić.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy

    Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy

    Autor zdradzi Ci, jak w kilka sekund możesz sam wprowadzić się w stan hipnozy oraz ukaże fascynujący świat sugestii. Dzięki niemu przejmiesz pełną kontrolę nad swoją codziennością i zdrowiem dzięki świadomemu wykorzystywaniu sugestii hipnotycznych. Poznaj i wykorzystaj moc autohipnozy!