Kategorie

Śledź nas na facebooku

Sałatki Znaleziono 12 produktów.

Według najnowszych zaleceń dietetycznych, powinniśmy zjadać co najmniej 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia, a od 5 do 10 porcji, aby zatrzymać rozwój chorób degeneracyjnych. Dieta oparta na warzywach i owocach zawiera składniki niezbędne do prawidłowego odżywiania organizmu. Dzięki niej obniżysz możliwość wystąpienia chorób serca, poprawisz metabolizm i wydłużysz życie. Rośliny są nie tylko źródłem witamin, składników mineralnych, białek, węglowodanów, ale również zawierają w sobie substancje chemiczne o dużej aktywności biologicznej, mogące nie tylko zapobiegać chorobom, ale nawet je leczyć. Z łatwością pozbędziesz się alergii, problemów z krążeniem, oczyścisz nerki, wątrobę oraz poprawisz pamięć.

W naszej księgarni znajdziesz książki na temat zdrowego odżywiania propagujące codzienne spożywanie warzyw i owoców. Wszyscy wiemy, że jedzenie może być najlepszym lekarstwem, a przygotowywanie zdrowych, niskokalorycznych sałatek jest genialnym pomysłem na niezwykle szybkie, wartościowe i tanie dania. Kolorowe i zdrowe sałatki są odpowiednie na każdą okazję i tutaj znajdziesz publikacje, które zawierają wiele propozycji na rozmaite zestawy warzywne, warzywno-owocowe, a także wzbogacone innymi dodatkami. Wiele z prezentowanych książek zawiera przepisy, inne zaś przedstawiają samą ideę i zdrowotne korzyści płynące z jedzenia świeżych sałatek.

Jeśli interesują Cię konkretne książki na temat warzyw i owoców oraz przyrządzania sałatek zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem książki.

Znaleziono 12 produktów
Znaleziono 12 produktów