Obniżona cena! Wedrowka twojej duszy Powiększ

Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

010011043

Autor: Linda Howe

Studio Astropsychologii

Discover Your Soul’s Path Through the Akashic Records: Takin

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas. Zapisano w nich wszystko, czego Twoja dusza nauczyła się w poprzednich inkarnacjach. Skrywają także informacje na temat przyszłości. Zapewnią Ci one nieskończone duchowe zasoby do osobistego rozwoju. Staniesz się tym, kim naprawdę chciałbyś być. Będziesz cieszyć się nadzwyczajnymi relacjami ze wszystkimi, których spotykasz na swej drodze, uzyskasz świadomość jedności ze wszystkimi stworzeniami i ujrzysz nieograniczoną, wieczną iskrę, istniejącą w sercu każdej żywej istoty. Dzięki zrozumieniu swojego prawdziwego celu, uodpornisz się na życiowe trudności i niepowodzenia. Zrozumiesz też pięć filarów świadomości. Poznaj prawdę o sobie z Kronik Akaszy.

EAN9788381712989
ISBN978-83-8171-298-9
Rok wydania2020
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-15

Kroniki Akaszy

Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia to dobra pozycja, a Linda Howe w dosyć przystępny sposób prezentuje swoją strategię. Z pewnością wypróbuję ją w praktyce, choć nie wiem, jaki będzie tego skutek – mam jednak nadzieję, że taki, jaki powinien być. Zdecydowanie jest to książka, do której powinno się wracać, zwłaszcza jeżeli faktycznie chcemy osiągnąć sukces w zaprezentowanej tutaj technice. Pomocne będą nie tylko słowniczek oraz podsumowanie znajdujące się na końcu, ale wszelkie drobne wskazówki podawane przez autorkę, które można dostrzec w całej publikacji. Poruszana tutaj tematyka jest niezwykle intrygująca i zachęcam Was, abyście sami ją odkryli.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-12-15

Jak odczytywać swoje Kroniki Akaszy

Ta świetna książka zmieniła moje postrzeganie życia i to bynajmniej nie któregoś z przeszłych, a obecnego. Dzięki jej Autorce zrozumiałam, jak mogę świadomie korzystać z dobrodziejstw zapewnionych mi przez moje poprzednie inkarnacje i czego mojej duszy potrzeba do nieustannego samorozwoju. Byłam szczerze zaskoczona tym, jak ta wiedza wpłynęła na moje relacje i dokonywanie życiowych wyborów. Dzięki niej zrozumiałam, czemu dotychczasowe życie było w moim odczuciu takie „nijakie”. Co więcej, wiem, jak sprawić, by było cudem, jakim powinna być egzystencja każdego z nas.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

  Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

  Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas.