Obniżona cena! Wedrowka twojej duszy Powiększ

Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

010011043

Autor: Linda Howe

Studio Astropsychologii

Discover Your Soul’s Path Through the Akashic Records: Takin

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 33,41 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Czy wiesz, czym są Kroniki Akaszy? To archiwum uniwersalnej świadomości, w którym zostały zapisane wszystkie przeszłe, teraźniejsze i przyszłe doświadczenia. Dzięki tej książce nauczysz się odczytywać swoje Kroniki Akaszy i poznasz sekrety życia po śmierci. Zyskując wiedzę na temat reinkarnacji (wędrówki dusz), wzbogacisz swój rozwój duchowy oraz osobisty. Stosując praktyki opracowane przez Autorkę, dostroisz swoje ciało i umysł do wibracji duszy – w efekcie pogłębisz swoją duchowość i osiągniesz pełnię szczęścia. Wiedza z dziedziny ezoteryki, którą przyswoisz za pośrednictwem tej książki, umożliwi ci znalezienie odpowiedzi na wiele fundamentalnych pytań – między innymi o ostatnie wcielenie twojej duszy czy życie po życiu. Poznaj prawdę o sobie z Kronik Akaszy.

EAN9788381712989
ISBN978-83-8171-298-9
Rok wydania2020
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-15

Kroniki Akaszy

Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia to dobra pozycja, a Linda Howe w dosyć przystępny sposób prezentuje swoją strategię. Z pewnością wypróbuję ją w praktyce, choć nie wiem, jaki będzie tego skutek – mam jednak nadzieję, że taki, jaki powinien być. Zdecydowanie jest to książka, do której powinno się wracać, zwłaszcza jeżeli faktycznie chcemy osiągnąć sukces w zaprezentowanej tutaj technice. Pomocne będą nie tylko słowniczek oraz podsumowanie znajdujące się na końcu, ale wszelkie drobne wskazówki podawane przez autorkę, które można dostrzec w całej publikacji. Poruszana tutaj tematyka jest niezwykle intrygująca i zachęcam Was, abyście sami ją odkryli.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-12-15

Jak odczytywać swoje Kroniki Akaszy

Ta świetna książka zmieniła moje postrzeganie życia i to bynajmniej nie któregoś z przeszłych, a obecnego. Dzięki jej Autorce zrozumiałam, jak mogę świadomie korzystać z dobrodziejstw zapewnionych mi przez moje poprzednie inkarnacje i czego mojej duszy potrzeba do nieustannego samorozwoju. Byłam szczerze zaskoczona tym, jak ta wiedza wpłynęła na moje relacje i dokonywanie życiowych wyborów. Dzięki niej zrozumiałam, czemu dotychczasowe życie było w moim odczuciu takie „nijakie”. Co więcej, wiem, jak sprawić, by było cudem, jakim powinna być egzystencja każdego z nas.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

  Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisana w Kronikach Akaszy

  Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas.