Obniżona cena! masaz tantryczny Powiększ

Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotyku

010011132

Autor: Kalashatra Govinda

Wydawnictwo Vital

Tantra Massage: Die stimulierende Kraft erotischer Berührung

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

28,73 zł

Masaż tantryczny wyróżnia zmysłowość dotyku i postawa medytacyjna. To tajemnica stymulacji czakr oraz innych obszarów energetycznych, wzmagających siły witalne i rozniecających pożądanie seksualne. Ta książka zawiera estetycznie wykonane fotografie obrazujące krok po kroku proste metody masowania. Obok szczegółowego opisu masażu tantrycznego znajdziesz tu również praktyczne porady, dzięki którym poznasz fantazyjne sposoby na zapewnienie swobodnego przepływu energii w związku. Odkryjesz również zmysłowe olejki w służbie miłości oraz okiełznasz pięć stopni dotyku tantrycznego. To poręczny poradnik dla wszystkich par, które pragną poznać nowy wymiar zmysłowej pieszczoty, pogłębić swoją relację miłosną i pełniej ją przeżywać. Magiczny seks – cudowny związek.

EAN9788365404312
ISBN978-83-65404-31-2
Rok wydania2020
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron124
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-07

Super!

Tantra jest w Polsce znacznie mniej popularna niż joga, a wielka szkoda. Jak bowiem podają statystyki, jesteśmy jednym z krajów o najuboższym życiu erotycznym, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i ilość stosunków. Ta książka uświadomiła mi i mojemu partnerowi, że z czasem wcale nie musimy się „opuszczać” w łóżku, a każdy kolejny stosunek może wznosić nas na coraz większe wyżyny ekstazy. Gorąco polecam ją każdemu, kto chciałby w łóżku czegoś więcej.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2018-02-19

Popieram Emilkę

Emilko! Ujęłaś sedno sprawy. Cieszę się,że są ludzie, którzy odcieli się od zaścianka naszej rzeczywistości.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotyku

  Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotyku

  Poręczny poradnik dla wszystkich par, które pragną poznać nowy wymiar zmysłowej pieszczoty, pogłębić swoją relację miłosną i pełniej ją przeżywać.