Magnez dla zdrowia Powiększ

Magnez dla zdrowia. Ochrona przed chorobami serca, cukrzycą, osteoporozą, astmą i otyłością

01555148

Autor: Carolyn Dean

Wydawnictwo Vital

The Magnesium Miracle

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Magnez określany jest pierwiastkiem życia, ponieważ jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Pełni ważną rolę, zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu poważnych schorzeń, takich jak: choroby serca, udar mózgu, osteoporoza, cukrzyca, otyłość, zapalenie stawów czy astma. Jest jednym z minerałów, który odpowiada za zdrowie zębów i kości. Aktywuje ponad 300 enzymów. Wzmacnia koncentrację i pomaga jaśniej myśleć. Dzięki tej książce dowiesz się jakie produkty powinieneś spożywać, a których unikać, aby uchronić się przed jego niedoborem. Odkryjesz nowe, skuteczniejsze metody przyswajania magnezu oraz poznasz oryginalny plan żywieniowy bogaty w ten składnik. Ponadto dowiesz się jaki związek występuje pomiędzy magnezem a otyłością. Magnez pierwiastkiem życia.

EAN9788364278273
ISBN978-83-64278-27-3
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron360
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-29

Magnez - źródło zdrowia

Tempo naszego życia nie sprzyja zdrowiu. Źle się odżywiamy, pijemy za dużo kawy, herbaty, napojów energetycznych, zbyt mało ćwiczymy. To wszystko powoduje braki magnezu w naszym organiźmie. W efekcie dopadają nas choroby serca, udar mózgu, osteoporoza, cukrzyca, depresja, otyłość, zapalenie stawów czy astma. Trudno jest nam zmienić styl życia ale możemy stopniowo wprowadzać zmiany i nauczyć się odzyskiwać energię i wzmacniać nasz organizm. Autorka ma nadzieję, że "przedstawiona tutaj opowieść o magnezie pomoże poprawić stan zdrowia oraz będzie stanowić bogate źródło wiedzy przy diagnozie i terapii." Wiedza to podstawa do poprawy zdrowia. W wielu przypadkach zamiast przyjmować różne leki, wystarczy zmienić dietę i dostarczyć organizmowi potrzebnych składników.

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/111-magnez-dla-zdrowia.html

  Oceń 
  2014-07-15

  Magnez dobry na wszystko

  Książka ta przedstawia cenne informacje na temat pierwiastka życia, jakim jest magnez - najważniejszy składnik pokarmowy w naszym organizmie. Przedstawia także najnowsze badania podkreślające ważną rolę magnezu, opisuje również stany związane z jego niedoborem oraz podaje jakie leki wypłukują magnez z organizmu. Dr Dean wyjaśnia także dlaczego na naszej ziemi i w glebie występuje znaczny niedobór magnezu. Minerał ten jest wielkim cudem, ponieważ może złagodzić mnóstwo dolegliwości, np. skurcze mięśni, bóle głowy, objawy menopauzy, otyłość, depresję i wiele innych. Ponadto zwiększa naszą energię i daje nam mocne kości i zęby. Polecam tę książkę, aby każdy z nas mógł się dowiedzieć, jakie są skuteczne metody przyswajania magnezu, jaki zastosować plan żywieniowy, który bogaty jest w ten pierwiastek.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Magnez dla zdrowia. Ochrona przed chorobami serca, cukrzycą, osteoporozą, astmą i otyłością

   Magnez dla zdrowia. Ochrona przed chorobami serca, cukrzycą, osteoporozą, astmą i otyłością

   Magnez - jakie produkty powinieneś spożywać, a których unikać, aby uchronić się przed jego niedoborem.