Oczyszczanie organizmu dla kobiet Powiększ

Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

01555021

Autor: Natalia Rose

Studio Astropsychologii

Detox for Women: An All New Approach for a Sleek Body and Ra

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Oczyszczanie organizmu to najlepsze działanie, jakie możesz podjąć, aby poprawić zdrowie. Masz wybór: możesz nadal chorować i tyć, a Twój stan będzie się pogarszał lub zmienić styl życia. Wystarczy, że usuniesz substancje odpadowe nagromadzone przez wieloletnie niezdrowe odżywianie. Osiągniesz to dzięki oczyszczaniu. Sekret tkwi w zahamowaniu wzrostu niekorzystnych bakterii i drożdżaków, które pogarszają kondycję ciała, powodują wzdęcia, wahania nastroju, problemy skórne i nadwagę. Poprawnie przeprowadzona detoksykacja odblokuje czystą energię, radość oraz doskonałe samopoczucie, Twoje ciało odzyska jędrność, a Ty rozkwitniesz, rozkoszując się zdrowymi odpowiednikami ulubionych potraw przy czym nadal możesz jeść w restauracjach. Nie ma nic lepszego od życia w oczyszczonym ciele!

EAN9788373774681
ISBN978-83-7377-468-1
Rok wydania2012
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron290
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-02-06

Oczyszczanie organizmu z toksyn wpływa korzystnie na nasz organizm, dając nieprawdopodobne rezultaty. Już od dawna szukałam ciekawych pozycji, w których proces detoksykacji zostałby fachowo objaśniony, bym bez przeszkód sama mogła rozpocząć ten program. Dzieło Pani Rose przykuło moją uwagę, dlatego postanowiłam zapoznać się z „Oczyszczaniem organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” ;) Muszę przyznać, że ta pozycja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Program detoksykacyjny autorstwa Natalii Rose został świetnie dopracowany, dając nam możliwość wyboru odpowiedniego wariantu dostosowanego do naszych potrzeb i oczekiwań ;) Autorka daje nam świetne rady i wskazówki, które pomogą nam skutecznie przejść przez ten proces. W książce znajdziemy przykładowe jadłospisy oraz zestaw produktów, które wolno nam spożywać, a które powinniśmy unikać. Mamy też okazję poznać historie kobiet, które postanowiły rozpocząć program detoksykacyjny, stosując się do zasad oczyszczania zaprezentowanych przez Natalię Rose i osiągnęły wymarzone efekty.
Książka „Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” w pełni spełniła pokładane w niej oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, z której można dużo wyciągnąć i poszerzyć swoją wiedzę o kobiecym organizmie. Program detoksykacji autorstwa Natalii Rose został profesjonalnie opracowany i bez obaw możemy zacząć proces oczyszczania organizmu. Jest to naprawdę rewelacyjna pozycja, którą z pełną odpowiedzialnością polecam! Jestem pewna, że się nie zawiedziecie ;)

  Oceń 
  2011-07-12

  Wspaniała książka, dzięki której bardziej poznałam potrzeby swojego organizmu, zaczęłam się o niego troszczyć i dbać, a on odwdzięczył mi się świetną formą, zdrowiem i promienną cerą. Kobietki przeczytajcie tę książkę koniecznie! :)

   Oceń 
   2011-04-27

   Pokochałam tę książkę od pierwszego czytania :) Zawiera ona bardzo wyczerpujące informacje o tym dlaczego oczyszczanie organizmu jest potrzebne dla naszego organizmu oraz bardzo szczegółowy plan przeprowadzenia detoksykacji. A co najważniejsze produkty, które proponuje autorka, są już dostępne w Polsce, do tej pory nie spotkałam się ze składnikiem diety, którego nie mogłam kupić. Oczywiście znajdziecie tu dużo praktycznych i łatwych w wykonaniu przepisów. Myślę, że detoksykacja powinna być częścią życia, każdej osoby (czy to kobiety czy mężczyzny), która chce mieć zdrowe i smukłe ciało. Możecie to osiągnąć właśnie dzięki doczyszczaniu. Po przeprowadzeniu 28 dniowego planu oczyszczania, stało się ono moim stylem życia. Jestem już kilka tygodni po nim, a nadal stosuje niektóre "chwyty" w codziennym życiu. I naprawdę czuję i widzę, że moje ciało jest zdrowsze, smuklejsze i bardziej promienne. Polecam!


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

    Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie

    Poradnik oczyszczania organizmu przeznaczony dla kobiet w każdym wieku pozwoli osiągnąć im pełnię zdrowia.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Być może treść tej książki Cię obrazi i Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś zrzucił okulary i wyleczył wzrok! Uznany na całym świecie naukowiec i terapeuta, w sposób kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy Twoje oczy. Wytknie Ci skrywane w Tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Dzięki tej książce pozbędziesz się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu,...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie
    • 33,40 zł W magazynie

     Neurolog dr David Perlmutter oraz antropolog medyczny i szaman dr Alberto Villoldo połączyli siły by poznać granice możliwości ludzkiego mózgu oraz znaleźć sposób na skorzystanie z pełni jego potencjału. Porady żywieniowe i ćwiczenia fizyczne wymienione w tej książce nie tylko naprawią te części Twojego mózgu, które zostały uszkodzone przez stres, ale też stworzą środowisko podatne na wzrost nowych komórek nerwowych. Aktywują również geny odpowiedzialne za długowieczność, lepszą odporność i usprawnioną pracę umysłu. Z kolei praktyki...

     33,40 zł
     W magazynie
    • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

     Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi...

     31,97 zł 44,40 zł -28%
     Promocja
     W magazynie