Wiem co myslisz Powiększ

Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

01555022

Autor: Thorsten Havener

Studio Astropsychologii

Ich weiss, was du denkst. Das Geheimnis, Gedanken zu lesen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Czy można dowiedzieć się, co myśli druga osoba? Czy jest ktoś, kto mógłby odczytać nasze myśli? Thorsten Havener jest jednym z najbardziej znanych mistrzów sztuki rozszyfrowywania ludzkiego umysłu. To artysta prezentujący swoje niezwykłe umiejętności w zapierających dech widowiskach telewizyjnych i pokazach na żywo z udziałem publiczności. W książce przekazuje najważniejsze techniki odczytywania ludzkich myśli. Prezentuje listę instrumentów mentalnych oraz pokazuje, jak ich używać w życiu codziennym. To poradnik o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności. Dzięki niemu nauczysz się rozszyfrowywać intencje swoich rozmówców wyłącznie przez ich uważną obserwację. Sprawdź co myślą inni.

EAN9788373775503
ISBN978-83-7377-550-3
Rok wydania2012
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron212
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-05-01

"Sam jesteś odpowiedzialny za treść swoich myśli i kierunek działań woli. Jeśli zawsze będzie dla ciebie jasne, że masz jakąś alternatywę do obecnej sytuacji, nigdy nie będziesz stał w miejscu z założonymi rękoma. Jeśli chcesz iść do przodu, coś ze swoim życiem zrobić i osiągać coraz więcej, musisz wiedzieć, że do tego należy także czytanie w myślach i bycie osobą, która rozumie ludzkie zachowania."Od zawsze zastanawiałam się czy czytanie w myślach jest możliwe. Czy w przyszłości naukowcy udowodnią, iż człowiek jest w stanie wejrzeć w myśli innych ludzi? Jak się okazuje do opanowania umiejętności czytania w głowach innych ludzi nie trzeba znać żadnych magicznych sztuczek, ani mieć paranormalnych zdolności. Jest to bowiem sztuka, którą każdy z nas może uprawiać na co dzień.

Thorsten Havener to medialna osobowość, która w spektakularnych widowiskach ukazuje na żywo sztukę czytania w myślach. Havener nazywany artystą i trenerem, jest również niemieckim autorem bestsellerów, z wykształcenia tłumaczem angielskiego i francuskiego. Jako ekspert występuję w programach telewizyjnych i radiowych. Obecnie mieszka z żoną i dziećmi w Monachium.

Poradnik "Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach" podzielony jest na sześć rozdziałów. Autor udowadnia w nich, iż sztuka czytania w myślach nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wtajemniczonego kręgu osób. Mowa tu oczywiście umownie o czytaniu ludzkich myśli, gdyż sekretem tej umiejętności jest przede wszystkim zdolność do rozpoznawania gestów mowy ciała. Książka zawiera porady dotyczące znaczenia mowy naszego ciała: oczu, ust, głowy, rąk czy stóp. Znajdziecie w niej również nawiązania do siły autosugestii czy siły słów. Autor prezentuje w swojej książce sekret czytania w myślach. Sekret, który może posiąść każdy z nas, wytrwale pracując każdego dnia.

Nie spodziewałam się, że będzie to kolejna książka, której głównym tematem jest mowa ciała. Jednakże moje rozczarowanie zostało dość szybko rozproszone ze względu na przydatne informacje, jakie autor udostępnił rzeszy czytelnikom. W swoim życiu czytałam kilka poradników dotyczących znaczenia ludzkich gestów czy mimiki twarzy i niestety zawsze wiedza w nich zawarta, gdzieś mi umykała po drodze. Nie jestem po prostu dobrym obserwatorem ludzkich zachowań, by ćwiczyć tę umiejętność. Na szczęście Havener w swoim poradniku nie przesadził z nadmiarem informacji, dzięki czemu niektóre sekrety magików zostały utrwalone na dłużej w mojej głowie.

Autor zawarł wiele ciekawostek, które mogą zainteresować czytelnika. Niech przykładem będzie fascynacja Hitlera hipnozą, telepatią czy jasnowidzeniem oraz definicja ruchu ideomotorycznego, stworzona przez Williama B. Carpentera. Co więcej, poradnik nie jest tylko suchym zbiorem wskazówek, zawiera bowiem w swojej treści wiele ćwiczeń praktycznych, udowadniających moc psychologii we właściwym odbiorze ludzkich zachowań. Cała książka ma wspaniałą oprawę graficzną, dzięki której czytelnik nie wpada w stan znużenia.

"Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach" jest lekturą, którą poleciłabym osobom zaczynającym swoją przygodę z umiejętnością odczytywania mowy ciała. Dość lekki styl autora, pozwala na płynne przechodzenie od rozdziału do rozdziału. Nie występuję również nagromadzenie szczegółowych informacji, które trudno naraz zapamiętać. To poradnik, w mojej opinii wprowadzający w temat czytania w myślach. Po jego lekturze, mając ogóle pojęcie, możecie dalej wgłębiać się w interesujący was element mowy ciała.
A tak na marginesie szkoda, że jednak nie istnieje sekret prawdziwego czytania w myślach :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-03-02

Polecam.

Po książkę sięgnęłam z czystej ciekawości. Nauczyłam się z niej, jak unikać większości postaw, dzięki którym inni łatwo by mnie rozszyfrowali. Wiem teraz (w większości przypadków), kiedy mój rozmówca kłamie. Książka napisana jest prostym, jasnym językiem i czyta się ją z przyjemnością. Przedstawione sytuacje i techniki są zrozumiałe.
Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach to ciekawa pozycja, która szczególnie przypadnie do gustu osobom interesującym się technikami czytania w myślach oraz z mowy ciała.

  Oceń 
  2012-11-19

  Wierzycie w magię, w rzeczy nadprzyrodzone? Ja uwielbiałam oglądać programy iluzjonistów, którzy potrafili czynić cuda, czarować tak, by wszystko wyglądało niesamowicie, nieprawdopodobnie. Jednak nigdy do końca nie wierzyłam w to co widziałam, zawsze doszukiwałam się w tym wszystkim jakiegoś oszustwa. Czy dobrze?

  Thorsten Havener – artysta, trener, wielka medialna osobowość, mistrz sztuki czytania w myślach. Swoje zdolności prezentuje w zapierających dech widowiskach, pokazach na żywo oraz w swojej książce.

  Czy można czytać w myślach, bez daru jasnowidzenia, bez działania sił nadprzyrodzonych? Autor w swojej książce udowadnia nam, że wszystko jest możliwe, że czasem wystarczy dobrze obserwować swojego rozmówcę i całe otoczenie, by wiedzieć, co myśli druga osoba. Oczy są zwierciadłem naszej duszy, ale nie tylko po nich widać co myślimy. Całe nasze ciało wysyła wiele sygnałów, głowa, ręce, ramiona, nogi – to po nich wiemy, czy idziemy w dobrym kierunku, co czuje nasz rozmówca.

  „Jeśli ktoś myśli dużo i mądrze, to nie tylko jego twarz, ale także całe ciało przybiera mądry wyraz”
  Friedrich Nietzsche

  A jeśli już wiemy co myśli nasz rozmówca, jeśli umiemy wyczuwać jego emocje, to czy możemy to wykorzystać? Oczywiście, że tak! Sugestia ma potężną moc, za jej pomocą ludzie są w stanie dokonywać rzeczy niemożliwych, są w stanie wierzyć w rzeczy nieprawdopodobne. Należy pamiętać, że poprzez język nie tylko nawiązujemy kontakty, ale za jego pomocą możemy kogoś na przykład zranić. To w jaki sposób mówimy, jakich używamy słów, sformułowań, decyduje o tym jak jesteśmy postrzegani, czy umiemy przyciągnąć uwagę innych.

  Poprzez odpowiednie pytania, dokładną obserwację drugiej osoby, wiemy co ona myśli, jednak zanim tak się stanie, trzeba wiele praktyki i wiedzy na ten temat, potrzeba wielu godzin ćwiczeń. Thorsten Havener przedstawia nam na własnym przykładzie i doświadczeniu, jak wiele można osiągnąć, jak można sprawić, by iluzja stała się rzeczywistością, jak można manipulować innymi ludźmi.

  „Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach” to całkiem ciekawa książka, napisana bardzo prostym i jasnym językiem, zawierająca wiele wskazówek, jak nie tylko wiedzieć co myślą inni, ale mieć też wpływ na ich myślenie. Polecam w szczególności osobom, które interesują się technikami czytania w myślach, tym jak odbierać mowę ciała.

   Oceń 
   2012-10-30

   Książka jest znacznie lepsza niż sugeruje sam tytuł. Autor wyjaśnia zasady percepcji i wciąga każdym kolejnym rozdziałem do dalszego jej czytania. Podoba mi się pozytywny ton publikacji. Otwiera ona nam oczy i wyostrza nasze zmysły na wszelkiego rodzaju sztuczki i oszustwa, które czyhają na nas np. w reklamie. "Świat jest tym, za co go uważasz" tym rozdziałem autor rozpoczyna swoją książkę i od razu wyjaśnia, że rzeczywistość jest taka jak ją postrzegamy. Możemy ją zmienić, jednak zależy to tylko od naszego postrzegania, które z kolei wpływa na nasze działania. Super książka.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

    Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach

    To poradnik o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności.