Obniżona cena! uzdrawianie ywno ci Powiększ

Uzdrawianie żywnością. Tybetański sposób na choroby cywilizacyjne

010011167

Autor: Florian Uberall Andrea Uberall

Wydawnictwo Vital

Ess-Medizin: Das für dich richtige Essen ist die beste Medizin

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Autorzy, opierając się na tybetańskiej nauce o harmonii, obalają najczęstsze mity żywieniowe. Dzięki nim dowiesz się, czemu człowiek nie jest wszystkożerny, a margaryna wcale nie jest lepsza od masła. Zaczniesz rozróżniać typy ludzi według ich potrzeb oraz żywność odpowiednią dla poszczególnych grup. Nauczysz się dbać o jelita i zapewnisz im zdrowie na długie lata. Dowiesz się, dlaczego osoby urodzone przez cesarskie cięcie mają z nimi problem i w jaki sposób może pomóc olej z czarnuszki. Uzyskasz zupełnie nowe spojrzenie na miażdżycę, wypalenie zawodowe, otyłość i uzależnienie od słodyczy. Dzięki wykorzystaniu medycyny żywieniowej pozbędziesz się powyższych dolegliwości, jak i raka, chorób skóry i schorzeń umysłowych. Jedz na zdrowie.

EAN9788365404565
ISBN978-83-65404-56-5
Rok wydania2017
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron200
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-29

Tybetański sposób na choroby cywilizacyjne

Miałam straszne problemy z jelitami. Niemiłosiernie przez nie cierpiałam i wędrowałam od jednego specjalisty do drugiego, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero dzięki tej książce zrozumiałam, że moje problemy brały się ze sposobu, w jaki przyszłam na świat. Cesarskie cięcie zdeterminowało moje późniejsze dolegliwości. Na szczęście, poznałam również metody przywrócenia równowagi w końcowym odcinku mojego przewodu pokarmowego. Od dwóch tygodni dolegliwości się zmniejszały, a teraz całkowicie ustąpiły. Świetna, naprawdę przydatna publikacja.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Uzdrawianie żywnością. Tybetański sposób na choroby cywilizacyjne

Uzdrawianie żywnością. Tybetański sposób na choroby cywilizacyjne

Coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że jedzenie może służyć jako najskuteczniejsze lekarstwo. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prawda ta została odkryta już przed wiekami w Tybecie...