Sekrety rosyjskich uzdrowicieli Powiększ

Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność

01555204

Autor: Petra Neumayer Tom Peter Rietdorf

Studio Astropsychologii

Russische Heilweisen: Mit geistigen Technologien die Selbsth

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Nowoczesne rosyjskie techniki leczenia działają w oparciu o medycynę informacyjną, która bazuje na dokonaniach fizyki kwantowej. W ostatnich latach zdobyły one ogromne uznanie wśród terapeutów z całego świata, ponieważ są bardzo proste w zastosowaniu, a do tego zawsze i wszędzie można się nimi posłużyć. Należą do nich proste ćwiczenia z zastosowaniem form geometrycznych, koncentracja na rzędach liczbowych oraz wiele rodzajów oczyszczania m.in. pomieszczeń, czakr, otoczenia czy siebie. Dzięki tej książce zastosujesz metody uzdrawiania kamieniami, dźwiękiem, światłem, promieniowaniem, a także nowości jak wysokoenergetyczne Płytki Kolcowa. Odkryjesz techniki pozwalające świadomie kształtować własną rzeczywistość. Poznaj proste metody na równowagę ciała i umysłu.

EAN9788373777941
ISBN978-83-7377-794-1
Rok wydania2019
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron196
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-11-23

Polecam

Jestem bioenergoterapeutą. Trafiają do mnie ludzie z różnego rodzaju dolegliwościami, często wynikającymi z ograniczonego przepływu energii. Polecam im tę książkę, aby sami pracowali nad swoimi słabościami i poznali techniki, które przywracają zdrowie. Autorzy w bardzo przystępny sposób opisują proste ćwiczenia, które w krótkim czasie mogą dać pozytywne rezultaty.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność

Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Zdrowie i długowieczność

Nowoczesne rosyjskie techniki leczenia działają w oparciu o medycynę informacyjną, która bazuje na dokonaniach fizyki kwantowej.