Przeprogramuj swoje geny Powiększ

Przeprogramuj swoje geny, by bez wysiłku schudnąć, zyskać zdrowie i energię

01557091

Autor: Mark Sisson

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

41,99 zł

Autor, wybitny sportowiec i znana osobność medialna, zaczerpnął informacje od czołowych biologów ewolucyjnych, paleontologów, genetyków, antropologów, lekarzy, dietetyków, fizjologów, trenerów i badaczy ludzkich zachowań. W oparciu o uzyskane od nich dane opracował 10 nadrzędnych zasad, które pozwalają przeprogramować geny, jeść, ćwiczyć, a nawet poruszać się w zgodzie ze swoją naturą. Dzięki nim osiągniesz szybkie rezultaty w zmianach wyglądu ciała, sprawności fizycznej, wydajności, poziomie codziennej energii i zredukujesz czynniki ryzyka wielu chorób. Gwarancja sukcesu opiera się na założeniu, że zaczniesz funkcjonować w zgodzie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami, które wykształcały się u Twoich przodków przez tysiące lat. Masz zdrowie w genach!

EAN9788364278914
ISBN978-83-64278-91-4
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron380
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-03

Ta książka pomaga żyć w zgodzie ze swoją naturą. I o to chodzi!

Co byś powiedział, gdyby w Polsce nie ukazały się książki Dana Browna, seria o Harrym Potterze bądź trylogia o przystojnym Grey’u? Zapewne zachodziłbyś w głowę, czemu takie murowane hity nie znalazły się na liście publikacji żadnego topowego wydawcy. Ja zastanawiałam się nad tym samym w przypadku Marka Sissona. Mieszkałam przez lata w USA i byłam zachwycona tym autorem. Co więcej, wielu Amerykanów podzielało moje zdanie. Książki Marka schodziły na pniu, a jego stronę co miesiąc odwiedzał ponad milion ludzi. Na szczęście, jego flagowy produkt i największy bestseller pojawił się wreszcie w Polsce. Wierzę, że również w mojej ojczyźnie odmieni zdrowie setek tysięcy ludzi, co udało mu się w Ameryce. Bo to nie jest beletrystyka. Mamy do czynienia z książką, która pomaga żyć w zgodzie ze swoją naturą. I o to chodzi!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-05-16

Czy da się schudnąć bez wysiłku?

Program Marka Sissona to coś w stylu działania na przekór, chociaż teoretycznie miał to być powrót do korzeni. Mnie autor zupełnie nie przekonał, nie znalazłam nawet jednej drobnej rzeczy, którą chciałabym wprowadzić do mojego stylu życia. Nie twierdzę, że ten program nie jest skuteczny – bowiem skoro go nie wypróbowałam na sobie, to nie mogę oceniać, ale po prostu całą sobą jestem na nie. Pozostaję przy tym, co stosuję do tej pory, bowiem narzekać na swój styl życia nie mogę. Przyznaję, że spodziewałam się po tej książce czegoś innego, a i samego autora nie odbieram zbyt pozytywnie. Jednak nie chcę negować jego postaci i tych metod – każdy powinien spróbować, jeżeli tylko czuje taką potrzebę.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Przeprogramuj swoje geny, by bez wysiłku schudnąć, zyskać zdrowie i energię

  Przeprogramuj swoje geny, by bez wysiłku schudnąć, zyskać zdrowie i energię

  Z tego rewolucyjnego bestselleru dowiesz się, jak jeść, ćwiczyć, a nawet poruszać się w zgodzie ze swoją naturą.