Obniżona cena! Uzdrawianie kom rkowe Powiększ

Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

01558123

Autor: Barbara Wren

Studio Astropsychologii

Cellular Awakening: How Your Body Holds and Creates Light

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 22,00 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

17,49 zł

Autorka na przestrzeni 35 lat poszukiwała odpowiedzi na pytanie kim naprawdę jesteśmy i jak działa nasze ciało. Opracowała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do odżywiania. Udowadnia, że kontakt z własną wewnętrzną mądrością stanowi jedyną prawdziwą drogę do osiągnięcia szczęścia i równowagi w życiu. W książce opisuje trzy etapy kuracji, które mają za zadanie całkowicie przywrócić zdrowie. Podkreśla znaczenie wody dla ciała oraz metod Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Poznasz też sposoby oczyszczania organów wewnętrznych i przywracania równowagi hormonalnej oraz pH organizmu. Nauczysz się otwierać ścieżki energetyczne wewnątrz ciała, abyś mógł połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością. Poznaj najkrótszą drogę do zdrowia.

EAN9788373777484
ISBN978-83-7377-748-4
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron236
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-05-31

Twoja droga do zdrowia…

Coraz więcej mamy wokół siebie „gadających głów”, coraz więcej ludzi przyznaje sobie prawo do tego, by nam mówić, jak należy żyć. Światłe rady spływają do nas z telewizyjnego odbiornika, gazety wprowadzają kolejne mody na zdrowe produkty – diametralnie różniące się od tych, które zachwalały pól roku wcześniej, lekarze prześcigają się w przepisywaniu antybiotyków czy innych specyfików, które rzekomo mają przywrócić nam dobrą kondycję. Problem w tym, że wcale nie odczuwamy poprawy, a nawet mamy wrażenie, że od natłoku sprzecznych zazwyczaj informacji cierpi nie tylko nasze ciało, ale i dusza.
„Na Zachodzie jesteśmy ofiarami największego oszustwa. Nauczono nas, że aby osiągnąć mądrość i wiedzę, powinniśmy szukać ich w świecie nas otaczającym (…). Nikt nigdy nie powiedział nam, że możemy ich szukać wewnątrz siebie” – pisze Barbara Wren, założycielka College of Natural Nutrition, autorka technik uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowego podejścia do odżywiania. Namawia ona do spojrzenia nie na otaczający nas świat, ale w głąb siebie, do poszukiwania najlepszych dla nas rozwiązań, do osiągnięcia harmonii. Po książkę powinny szczególnie sięgnąć osoby, które już od lat borykają się z problemami zdrowotnymi, a pomimo dostępnych środków farmaceutycznych brak jest widocznej poprawy, a także ci czytelnicy, którzy zwracają uwagę na swój rozwój i traktują organizm holistycznie.

  Oceń 
  2016-01-15

  Jak pokonać choroby na wszystkich poziomach

  Polecam tę książkę, ponieważ znalazłem w niej wiele praktycznych porad. Szczególnie pomocne są terapie oczyszczające. Niektóre z nich już wypróbowałem i rzeczywiście są skuteczne. Każdy od czasu do czasu powinien zadbać o oczyszczenie organów. Zaśmiecamy nasze ciało różnymi substancjami i stresem, a tak rzadko myślimy, aby coś z tym zrobić. Dopiero choroby budzą nas z uśpienia. Wykorzystaj tę książkę aby nie było za późno.

   Oceń 
   2016-06-13

   Uzdrawianie

   Choroba nigdy nie jest niczym przyjemnym. Niezależnie od tego, czy jest to chwilowa niewydolność, choroba przewlekła, czy też najgorsza z możliwych opcji – choroba, którą lekarze nazywają nieuleczalną i nie dają żadnych szans na wyjście z niej czy jakąkolwiek poprawę zdrowia. Jednakże tam, gdzie medycyna konwencjonalna sobie nie radzi, pojawia się cały szereg technik i metod z medycyny niekonwencjonalnej, w tym uzdrawianie komórkowe, które skupia się na przywróceniu równowagi już na poziomie strukturalnym, czyli na poziomie komórki.
   Sięgając pod książkę Barbary Wren spodziewałam się otrzymać metody uzdrawiania, które faktycznie skupiają się na wszelkich szlakach metabolicznych, które zachodzą w komórkach. Niestety, autorka poszła w nieco innym kierunku, chociaż nie do końca oznacza to, że w gorszym. Jestem w stanie zrozumieć takie postępowanie, bowiem doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że metabolizm komórki i wszystkie przemiany, jakie w niej zachodzą, nie są łatwe do zrozumienia, a osoba sięgająca po taką książkę nie pragnie akademickiej wiedzy z dziedziny biochemii, a prostej i skutecznej metody, która przywróci ją do stanu równowagi zdrowotnej.
   Książka ta została podzielona na dwie części, które w pewnym stopniu można by porównać odpowiednio do teorii i praktyki. Początkowe rozdziały mają na celu przybliżyć nam tematykę, na której skupia się autorka oraz uświadomić nam najważniejsze fakty dotyczące tego, jak nasze otoczenie wpływa na nasze zdrowie. Druga część rozpoczyna się bardzo ciekawie, bowiem naszym celem jest poznanie historii swojego ciała i choroby – autorka podaje wiele pytań dotyczących naszego stanu zdrowia, poziomu energii czy koncentracji. Zostajemy zmuszeni do refleksji i poszukiwania odpowiedzi, nad którymi na co dzień się nie zastanawiamy – a przecież poznanie wroga to pierwszy krok do sukcesu!
   Kolejnym etapem jest trzystopniowy program powrotu do zdrowia – rzecz dosyć prosta i możliwa do wykonania bez skomplikowanych urządzeń czy restrykcyjnych diet. Oczywiście autorka w dużej mierze skupia się na sposobie odżywiania, co więcej podaje mnóstwo wskazówek odpowiednich dla osób na diecie bezglutenowej, dla osób z cukrzycą, z nadciśnieniem czy po prostu dla tych, którzy są uzależnieni od jedzenia. Barbara Wren podaje również mnóstwo technik mających na celu oczyszczenie organizmu – do wyboru, do koloru. W dużej mierze skupia się na oczyszczeniu jelit, ale także na regeneracji największego organu ludzkiego ciała – skórze. Całość jest napisana przystępnym i w pełni zrozumiałym językiem.
   Mimo że po „Uzdrawianiu komórkowym” spodziewałam się czegoś zupełnie innego, to nie jestem zawiedziona tą pozycją. Tytuł to bardziej chwyt marketingowy niż rzeczywiste oddanie jej zawartości, chociaż nie da się ukryć, że wszelkie zmiany w diecie czy sposobie życia zawsze wpływają w taki czy inny sposób na funkcjonowanie komórek naszego ciała. Książka Barbary Wren jest odpowiednia dla każdego, kto chce przywrócić swojemu organizmowi stan równowagi zdrowotnej, a nie ma czasu na szukanie i stosowanie skomplikowanych metod.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

    Uzdrawianie komórkowe. Odkryj prawdziwą naturę choroby i odzyskaj zdrowie

    Książka przedstawia techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej oraz nowe podejście do odżywiania