Obniżona cena! Mozesz uzdrowic swoje serce Powiększ

Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy

01558090

Autor: Louise Hay David Kessler

Studio Astropsychologii

You Can Heal Your Heart: Finding Peace After a Breakup, Divorce or Death

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

20,35 zł

Nikt nie pomoże lepiej udręczonej duszy i umysłowi niż znawczyni sztuki samorozwoju i ceniony ekspert od radzenia sobie ze smutkiem, samotnością i stratą, którzy połączyli swoje siły w tej wyjątkowej publikacji. Analizują oni emocje i myśli, które pojawiają się po doświadczeniu straty: rozpadu związku, rozwodu lub śmierci ukochanej osoby bądź zwierzęcia. Louise L. Hay wnosi w tę dyskusję siłę afirmacji oraz przekonanie o potędze pozytywnej myśli. David Kessler z kolei opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy nad żałobą. Ta publikacja ukaże Ci nowe oblicze życia po doznaniu straty, poprzez rozwijanie większej samoświadomości i współczucia. Dzięki niej odnajdziesz wyjątkowe źródło rozwoju duchowego z którego zaczerpniesz, aby zbudować nowe relacje i miłość. Czas, abyś uzdrowił swoją zranioną duszę!

EAN9788373776852
ISBN978-83-7377-685-2
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron224
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-11-16

do recenzji "Uzdrów swoją duszę!"

W poniższej recenzji wkradł się błąd: oczywiście chodzi o rozwód a nie rozwój :)

  Oceń 
  2014-11-16

  Uzdrów swoją duszę!

  Rozwój, choroba, śmierć bliskiej osoby sprawia, że nie umiemy sobie poradzić ze zranioną duszą. Zapadamy się w swoim świecie i nie chcemy wyjść poza swoją skorupę i mur jaki zbudowaliśmy z cierpienia. Przezywamy, obwiniamy się, oskarżamy innych i coraz bardziej pogłębiamy swój smutek i żal.
  Dwa autorytety w dziedzinie leczenia duszy napisali ksiażkę, która jest to bardzo budująca i podnosząca na duchu. Polecam ją tym osobom, którzy cierpią z powodu różnych strat i nie mogą pogodzić się z tym, co ich spotkało. Publikacja "Możesz uzdrowić swoje serce" została napisana, byśmy nauczyli się inaczej podchodzić do bólu, smutku i cierpienia a przede wszystkim uzdrowili swoje serce poprzez zrozumienie i docenienie przeżytych chwil.

  Cała recenzja znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/11/130-mozesz-uzdrowic-swoje-serce.html

   Oceń 
   2014-10-10

   Książka, która stawia na nogi

   Smutek i żałoba to bardzo indywidualne elementy naszej duchowości. Potrzebujemy i jednego i drugiego, ale, niestety, wielu z nas daje im się złapać w matnię, z której nie mogą się wydostać przez całe lata. Opłakujemy więc straty, niepowodzenia, zawody i wszelkie „nie tak to miało wyglądać”. Dzięki tej książce dowiedziałam się, w jaki sposób można się z tego wyrwać. Wam też to radzę. Życie jest za krótkie na ciągłe żałowanie tego, co było kiedyś.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy

    Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy

    Książka, która wniesie do Twojego życia miłość i radość w miejsce bólu po stracie