New Obniżona cena! Egz. Ekspozycyjny - Uzdrawiająca moc octu Powiększ

Egz. Ekspozycyjny - Uzdrawiająca moc octu

01556871

Autor: Cal Orey

Wydawnictwo Vital

The Healing Powers of Vinegar: A Complete Guide to Nature's

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.

  Ocet jest znany i stosowany od czasów starożytnych jako przyprawa, środek do pielęgnacji ciała oraz jako lek na różne dolegliwości. Obecnie znajduje się na liście „żywności funkcjonalnej” czyli jest uznany jako produkt odżywczy i zapobiegający chorobom.
  W czerwonym occie winnym występują przeciwutleniacze, które przeciwdziałają rozwojowi nowotworów oraz zmniejszają ryzyko ich powstawania. Zawarte w occie flawonoidy mają korzystny wpływ na pracę serca, zapobiegają wysokiemu ciśnieniu, udarom i zawałom. Dzięki licznym przepisom kulinarnym z zastosowaniem różnego rodzaju octów możesz odzyskać zdrowie i poprawić samopoczucie. W książce znajdziesz też 7-dniowy program oczyszczający organizm, dzięki któremu pozbędziesz się toksyn ale też i zbędnego tłuszczu.
  Ocet winny – eliksir zdrowia, piękna i długowieczności.
  EAN
  ISBN978-83-64278-00-6
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. Ekspozycyjny - Uzdrawiająca moc octu

  Egz. Ekspozycyjny - Uzdrawiająca moc octu

  Poznaj różnego rodzaju octy i ich niezwykłe zastosowanie np. lecznicze, kosmetologiczne czy jako wpaniały środek czyszczący.